Karavanda Elektri̇k Tesi̇satinin Kurulumu Hakkinda Detayli Bi̇lgi̇ Ri̇ca Ederi̇m.

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan özalp Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 399

özalp

Ana Kamp
Mesajlar
48
Tepkime Puanı
45
Merhaba arkadaşlar.
2015 de yazıp camiaya hediye ettiğim KARAVAN adlı kitabımı güncellemek amacıyla bazı bilgilere gerek duymaktayım.
Çekmekaravanda komple bir elektrik tesisatı kurulumu yapılacağını varsayarak, işe kabloların özelliklerinden başlayarak bir yapılandırma rica edeceğim. Fotograf istemiyorum. Sadece metin şeklinde bilgiye gerek vardır. Bilgilendirmede okuyucu için gerekli tüm bilginin verilmesi en isabetli yol olacaktır. Biliyorum ki, gezenbilir grubunda bunu layıkıyle yapacak değerli ve deneyimli karavancılar var. Şimdiden teşekkür ederim.
 

Etiketler
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,361
Mesajlar
1,517,059
Kayıtlı Üye Sayımız
172,017
Kaydolan Son Üyemiz
emreoz07

SON KONULARGeri
Üst