L200üm Giderken Gaz Kesiyor

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Anilakin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,054

Anilakin

Yeni Üye
Mesajlar
3
Tepkime Puanı
0
Merhabalar. 2009 l200 magnum otomatik sahibiyim. Aracımla seyir halindeyken 3bin devirlere gelince veya geçince yani sıkıştırma durumunda birden gaz kesip araç rolantiye düşüyor 10-15 saniye kadar araç hiç tepki vermiyor fakat stopda etmiyor arıza lambasıda yakmıyor sonra biranda kendine gelip kaldığı yerden devam ediyor. Pompa ve enjektörlerine bosch yetkili servisinde bakıldı bir sorun gözükmedi dahilinde tüm müşürler değiştirilip denendi ralliart iptal edildi hala aynı sorunum devam ediyor aracım tam 2 haftadır sanayiide böyle bir sorunla karşılaşan varsa yardımcı olursa çok çok sevinirim
 

Etiketler
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,363
Mesajlar
1,517,075
Kayıtlı Üye Sayımız
172,021
Kaydolan Son Üyemiz
Hulk6171

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON MESAJLAR

SON KONULARGeri
Üst