Lıncon Navıgator Önden Gelen Ses

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Bayri Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,763

Bayri

Yeni Üye
Mesajlar
7
Tepkime Puanı
0
Arkadaşlar lıncon navıgator aracım var 99 model ön alttan. Dönüşyaparken saga sola cok sertbirsekilde sanki aks yerınden cıkıp giriyormuş gibi ses geliyor ses gelmeden önce ekranda 4 x4 ısıgı yanıp sönmeye basladı bu konuda bilgisi olan varmı acaba sol aks söktük baktık birsey yok usta bu kasmayı arazı modundaymıs gibi yapıyor diyor kendı kendıne arazı moduna almıs cıkmıyor diyor beynıde 2000 tl para ıstıyolar bukonuda bılgisi olan yardımcı olursa savınırım yoksa arzayı bulana kadar dünya parcalancam para olarak
 

Etiketler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,360
Mesajlar
1,517,012
Kayıtlı Üye Sayımız
172,014
Kaydolan Son Üyemiz
yusufçınar

SON KONULARGeri
Üst