Mersin Susanoğlu : Ulaşım Ve Konaklama

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan onurkutlu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,302

onurkutlu

Ana Kamp
Mesajlar
54
Tepkime Puanı
2
Yer
Avşa Adası
Web
avsa.bandirma.com.tr
Atakent Susanoğlu

Adından sıklıkla söz edilmekte olan Susanoğlu özellikle 2019 yılında tatil planı yapmak isteyenler için de merak edilen yerlerden biridir. Bölgeye sahip olduğu konum sayesinde dokuz ay boyunca yaz sıcağını hissetmenizi sağlamaktadır. Bu sayede sahilleri ısıtan güneş tatilcilerin daha uzun soluklu tatil yapmasına olanak sağlamaktadır.

Antalya ile Mersin arasında bulunan Akdeniz’in gerdanının bütün güzelliklerini yakalayabileceğiniz bir mevkide bulunmaktadır. Bölgeyi daha detaylı incelemek isteyenler Susanoğlu nerededir? Sorusunun cevabını merak etmektedir. Atakent-Susanoğlu, Mersin’in Silifke ilçesine bağlı olan belgelerden biridir. Devamlı olarak gelişmekte olan bölge tatilcilere birbirinden farklı imkanlar sağlamaktadır.

Son yıllarda özellikle tatilciler tarafından sıklıkla tercih edilmekte olan Susanoğlu konaklama konusunda tatilcilere birbirinden farklı seçenekler sunmaktadır.

Tatil için bölgeyi tercih edenler Susanoğlu Silifke otel ya da pansiyon seçenekleri değerlendirebilirler. Akdeniz bölgesinde yer almakta olan Mersin’in Silifke ilçesine bağlı olan beldelerden biri olarak son dönemde tatilciler tarafından yoğun talep görmekte olan Susanoğlu doğasıyla ve manzarası ile olduğu kadar deniziyle de tatilcilerin unutulmaz vakit geçirmesine olanak sağlamaktadır. Beldenin özellikle diğer beldelere oranda nem oranının daha düşük olmasa da tatilciler için buranın eşsiz bir seçenek olmasını sağlamaktadır. Doğa ile iç içe bir tatil düşünenler aynı zamanda upuzun kumsal sayesinde denizin keyfini de çıkartabilirler.

Susanoğlu Otelleri
Atakent Susanoğlu Silifke’de yer alan belgelerden biri olarak son dönemde yerli ve yabancı turistler tarafından tercih edilmektedir. Bölge hakkında merak edilen pek çok farklı konu bulunmaktadır. Özellikle tatil yapmak isteyenler için Susanoğlu otelleri en çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. Bölgede otel yerine daha çok butik otel ve apart otel seçenekleri yer almaktadır.

Akdeniz’in masmavi denizin keyfini çıkartırken aynı zamanda doğa ile iç içe vakit geçirmek isteyenler için Mersin’de bulunan Susanoğlu beldesi tercih edilecek yerlerden biri olarak düşünülmektedir. 8 ile 28° arasında zaman zaman değişen iki tabaka halindeki suyu ile özellikle Atakent Susanoğlu tatil yapmak isteyenlere için sahip olduğu özellikler ile tercih edilebilecek yerlerden biridir.

Index
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,363
Mesajlar
1,517,075
Kayıtlı Üye Sayımız
172,021
Kaydolan Son Üyemiz
Hulk6171

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULARGeri
Üst