Nissan Country 1998 Elektrikli Ayna Takılırmı?

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cemyag Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,101

cemyag

Yeni Üye
Mesajlar
4
Tepkime Puanı
0
Öncelikle merhaba, forumunuza yeni katıldım. 1998 model nissan country aracımızı kısmi olarak restore etmeye başladık, bu sürece yan aynalarıda eklemeyi düşünüyorum. Eski aynaları çıkartıp bir şekilde elektrikli katlanır yan aynalar bu arabaya eklenebilirmi? İnternette uzun süredir araştırma yapıyorum ancak aracıma bunu yapabileceğim ile ilgili hiçbir yazı göremedim, yapabiliyorsam hangi parçaları satın almam gerekecektir? Teşekkürler.
 

Etiketler
Orjinal aynasıyla olur mu bilmiyorum ama geçenlerde şahin için hazır satılan elektrikli katlanır ayna görmüştüm.
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,356
Mesajlar
1,516,944
Kayıtlı Üye Sayımız
172,010
Kaydolan Son Üyemiz
Tolga KÖNEÇ

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst