Poli̇sleri̇mi̇ze %20 İndi̇ri̇mli̇ Hi̇zmetler

 • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kolumanlarnakliyat Tarih:
 • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
 • Cevaplar 1
 • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,415

Nakliye Nasıl Olmalı

 • iyi

  Kullanılan: 1 100.0%
 • normal

  Kullanılan: 0 0.0%
 • katılmak istemiyorum

  Kullanılan: 0 0.0%
 • kararsızım

  Kullanılan: 0 0.0%

 • Kullanılan toplam oy
  1
 • Anket kapatılmış .

kolumanlarnakliyat

Yeni Üye
Mesajlar
1
Tepkime Puanı
0
Polis 310x174

Türkiye’nin dört bir yanında vatani görevini yapmakta olan polislerimiz için avantajlı taşınma imkanı sunan yepyeni bir kampanya başlattık. Vatanımızı emanet ettiğimiz bizleri korumak için gerektiğinde canlarını feda eden kahraman polislerimize ne kadar güzellik yapsak az olacağını düşünüyoruz. Bizde elimizden gelen kolaylığı sağlayabilmek adına tüm Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesi çalışanlarının taşımacılık işlemlerinde %20 indirim imkanı sunuyoruz.
şehirler arası nakliyat
parça eşya taşıma
çeyiz eşyası taşıma
Kısaca Her türlü Nakliye İşleriniz İçin Firmamıza Ulaşınız
Kampanya ile İlgili Merak Edilenler İçin Arayınız 0533 209 65 07
 

Neden sadece polisler? Aynı mantıkla vatana hizmet eden ve Türkiye'nin dört bir yanına giden askeri personel, öğretmenler, sağlık personeli v.d. de yok mu? Bu uygulamada sadece polisler diye ayrım yapmak yerine devlet memurları denseydi daha iyi olmaz mıydı?
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,360
Mesajlar
1,516,994
Kayıtlı Üye Sayımız
172,014
Kaydolan Son Üyemiz
yusufçınar

SON KONULARGeri
Üst