Arama sonuçlarınız

1. K

Ukrayna - Lviv

8 şubat - 7 mart tarihleri arasında Lviv sehrinde olacagım kısmetse. Burayla ilgili bilgilerinizi, olumlu olumsuz yanlarını paylaşırsanız sevinirim. Bu tarihler arası apartman dairesi rezerve ettim 1034 tl ye. Sizce uygun mudue yoksa pahalı mı?

2. K

Ekim-kasım Ayı Nepal Seyahati

Merhaba arkadarşlar. Ekim veya Kasım ayında başlayacak bir Nepal (veya alternatif olarak Tayland veya Endonezya) seyahati planlıyorum. Bu seyahat ile ilgili bu yerlere gitmiş arkadaşlarımızın bilgilerine ihtiyacım var. Belirttiğim gibi seyahatimi iş durumuma göre Ekim veya Kasım ayında yapmayı...
  3. K

Ürdün Petra-wadi Musa (bedeviler Şehri)

Ynt: Ürdün Petra-wadi Musa (bedeviler Şehri) Forum üyelerinden sevgili Cemal Abi Petra gezisinde bana eşlik edecektir. Kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.

4. K

Ürdün Petra-wadi Musa (bedeviler Şehri)

27 Şubat-13 Mart 2015 tarihleri arasında Dünya'nın yedi harikasından biri seçilen Petra şehrine seyahat planlıyorum ve bana eşlik etmek isteyen arkadaşlara açığım. Rezervasyonumu Petra Palace otelde, belirttiğim tarihler için yaptırdım. Toplam 14 Gece fiyat 1100TL - Gidiş dönüş uçak bileti 600...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,470
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri