Arama sonuçlarınız

1. eyong

Hidrofor Neden Gece Çalışmaz?

Geceden kasıt belirli bir saat mi? Yoksa hava kararması mı? Çok olası değil ama benim aklıma ilk şu geldi; hidroforun enerjisi şarj cihazının (mppt-pwm) load çıkışından alınmış olabilir. Şarj cihazıın ayarlarından da bu load çıkışının hangi saatlerde çalışıp çalışmayacağı ayarlanmış olabilir...

2. eyong

Karavan Tavsiyesi...

Ben de bu aşamadayım bir aydır araştırıyorum, birbirine benzeyen standart tipdeki 390 model ürünleri bir kaç üreticide gidip inceledim. Bazılarında inanılmaz kötü işçilik ve montaj hataları vardı. Ben şahsen "200 bin TL altında bir karavan alayım, elimden her türlü tamir tadilat onarım işi...
  3. eyong

Dolandırıcılık Yöntemi

12 dk uzun bir zaman, keşke video yerine yazı olsaydı. Keyifli keyifli okurduk!

4. eyong

Ilk Acemi Abant Kış Kampı Hezayanım

Yazınızı zevkle okudum ama keşke paragraf da kullansaydınız :) Geçmiş olsun, yaz kampı yapmadan ve kampcılık hakkında gerekli herşeyi teorik olarak okumadan/öğrenmeden bu işe girişmek gerçekten deli cesareti ister.
  5. eyong

Başlangıç Motorsikleti Olarak Süpertenere 660z

4 silindir yüksek cc Racing-SuperSport olmadığı sürece büyük cc motorla başlanır elbette. Ama mutlaka iyi bir eğitim alınmalı, bol bol okumalı teori sahibi olunmalı. Eğitim hem teorik hem de yol eğitimi olmalı. Motor seçiminize gelince, Sayın Mrtvural'ın dediği gibi tenere safkan bir...

6. eyong

Sonunda Başladım 17m3 Peugeot

Elinize sağlık, bitmiş halinin detaylı fotoğraflarını göremedik. Bekliyoruz geri dönüşü :)

7. eyong

12 V On/off Anahtar Seçimi

Bu tipde yuvarlak hattı kullanabilirsiniz; 1PC New Blue ON OFF Push Button Switches 12V 16A LED Dot Light Car Boat Round Rocker ON/OFF SPST Switch-in Switches from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com | Alibaba Group ölçüsüne göre bir matkap ucu ya da panç ile deler takarsınız yerine.
  8. eyong

Bolu Abant Kampi 30.09-02.10 Gelmek Isteyenler!!!

Gelmeyelim mi peki :)
  9. eyong

Ben de tam "facebook kullanmayanlar ne yapacak?" diyecektim ki bazı açıklamalar yapılmış. Ben de kısmet olursa eşimle katılmayı ve 1 Ekim Cumartesi orada olmayı planlıyorum, fakat kesin gelebileceğime dair bir söz veremiyorum. Eğer bir kontenjan varsa ve gelemezsem başkasının hakkını yemek...

10. eyong

Ücretsiz Kamp Keşan Yayla

Ertekin abi yapalım bir Trakya kampı hep beraber :)

11. eyong

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Vay be, böyle bir başlık mı varmış? Geri kalmayalım madem :) Adım Olcay, İstanbul'dayım. Yaşım 35, çocukluktan beri kampcılığa hevesim vardır ama bütün ekipmanlarımı ancak geçen sene tamamlayıp, tam anlamıyla kamplar yapmaya bu sene başladım. Hayvan ve doğa severim, ağaç ve su varsa ben de...
  12. eyong

Mesajımız bulunsun da unutmayalım, o tarihlerde uygun olursam Cumartesi sabah gelip Pazar dönerim. Tabi aranıza kabul ederseniz.

13. eyong

Çeki Demiri Sorunsalı

O zaman demircide yaptıracağın çeki demirine proje çizdirip çizdiremeyeceğini öğren. sorun olacağını sanmam, araca montajı yapıldıktan sonra projesini çizdirirsin.
  14. eyong

Ilk Deneyim Için...

Bayramda Tatilinde Şile haclıllı ya da ağva vs olabilir. Ben varım.
  15. eyong

Ilk Deneyim Için...

Daha önce dediğim gibi yarın inşaallah Kartepe Kuzu Yaylası'nda kamp yapacağız, site yönetimi başka sitelerin linklerini verme konusunda hassaslar mı bilmiyorum. Organizasyon ayrıntılarını link olarak vermek isterim.

16. eyong

Ilk Deneyim Için...

Bu hafta sonu (14-15 Mayıs) motosikletler ile kartepe kuzu yaylasında kamp yapmayı planlıyoruz, motoruyla ya da arabayla ya da farklı bir yol ile gelmek isteyen olursa bekleriz. Acemi kampcılar olarak özellikle tecrübeye ihtiyacımız var :)
  17. eyong

Ilk Deneyim Için...

Organizasyon gerçekleşince buradan bilgi veririm.
  18. eyong

Ilk Deneyim Için...

Bu hafta çocuk kampı vardı ona gidecektim ama yarın dahil yağış var, zemin kötü olur gece de soğuk diye vazgeçtim. çok da heveslenmiştim. Haftaya hava güzel yapılacak bir kampa katılabilirim, ki kendi arkadaşlarım ile Trakya bölgesinde ya da Poyrazlar da bir kamp organize edebiliriz.

19. eyong

Abant Kampı Düşüncesi

Ramazana kadar her kampa katılabilirim sıkıntı yok benim için :)
  20. eyong

Ilk Deneyim Için...

Mesela bu hafta Düzce Kocayayla'da çocuk kampı varmış, hava güzel olursa oğlumla gitmeyi düşünüyorum. Çocuğuyla kamp yapmayı isteyenler düşünebilir. Peki elinde sadece liste mi var? Yoksa alışverişini de yaptın mı? :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR