Arama sonuçlarınız

1. derinlik_sarhosu

K.Maraş Mağraları

K.Maraş Mağraları

2. derinlik_sarhosu

sas planet yeni versiyon

sas planetin yeni versiyonu yayınlandı, google earth 2011 güncellemelerinide alıyor. linkten indirebilirsiniz. https://bitbucket.org/vdemidov/sas.planet/downloads/SAS.Planet.Nightly.120409.5334.7z
  3. derinlik_sarhosu

amatör telsizcilik

arkadaşlar merhaba, telsizcilik konusunu baştan sona anlatan detaylı bir döküman vs kitap filan varmı acaba? ben amatör telsizci olmak istiyorum ama hiç bir bilgim yok ve forumdaki konularda çok dağınık.

4. derinlik_sarhosu

Yüksek Rakımlarda Baş Ağrısı Sorunu

Arkadaşlar merhaba, Bu yaz tatilinde yüksekliği 2800 olan bir dağa çıkmayı planlıyorum, basınçtan dolayı oluşacak bağ ağrısı için neyapabilirim?
  5. derinlik_sarhosu

aselsan cobra mt 650 ile kimlerle konuşabilirim?

arkadaşlar merhaba, işyerimizde iki adet aselsan cobra mt 650 telsiz var, bu telsizlerle kimlerle hangi mesafelerde görüşebilşirim? örnek olarak bir arazide olsam çevredeki araç ve el telsizleriyle irtibat kurabilirmiyim yada jandarma telsizine çağrıda bulunabilirmiyim?

6. derinlik_sarhosu

K.Maraş Mağaraları

Arkadaşlar merhaba, K.Maraş bölgesinde döngel, savruk, sarıtaş su çıkan mağaları haricinde bildiğiniz mağaralar varmı? Daha önce nerden duyduğumu hatırlamıyorum ama K.maraş'ta içierizinde odalar bulunan ve 4 büyük yürüme tüneli olan bir mağara duymuştum, bu bahsettiğim yeri duyan yada bilen...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri