Arama sonuçlarınız

1. S

Çakı ve Bıçak Seçimi

Hıjyen konusunu acıklıga kavusturdugunuz icin sagolun.

2. S

Çakı ve Bıçak Seçimi

Hocam bende severim pası kırı bıcaktakı yasanmıslıkları yansıtır evet ama bu zamanda yemek islerinde baska bir bıcak kullanmak gerekiyor bundan soylemistim.
  3. S

zajo markası hakkında

Ynt: zajo markası hakkında Yorumunuz için teşekkür ederim.

4. S

YDS Outdoor

Ynt: YDS Outdoor Bende ilk fırsatta gitmeyi planlıyorum facebook sayfalarında 4-5 fotograf mevcut goze hos gozukuyorlar ancak neden çarşak bandı koymuyorlar anlıyabilmis deyilim.
  5. S

Çakı ve Bıçak Seçimi

Merhabalar bendede 1 adat mora robust var işgoren avdan 50 tlye almıstım mıcagı bu yaz bolca kullandım keskinligi ilk geldiginde tuy kesecek kadar iyiydi ancak bi turlu o seviyede bileyemedim robustu secmemın nedenı karbon celıgın keskınlıkte bıraz daha fark yaratacagı ve bıcagın eniydi 1-2...

6. S

Killtec fleming 3 in 1 mont

Ynt: Killtec fleming 3 in 1 mont Efendim dakotanın hangi rengini aldınız internetteki stoklarda sadece turuncu-kırmızı var sehirde absürd bulunmıyacagını bilsem hemen alıcam.

7. S

zajo markası hakkında

Zajo taiga shofftshell almak istiyorum 10.000 mm su sutunu var.Hafif sagnakta dıs katman olarak kullanabilirmiyim ayrıca zajo markası nasıldır kullanan arkadasların yorumlarını bekliyorum. http://www.adrenalinoutdoor.com/Zajo-Taiga-Soft-Shell-Wind-Proof-Ceket_7875.html#0
  8. S

Google Earthla harita basma

Ynt: Google Earthla harita basma Sagolun onuda denerim ama suanda elimde google earttan birlestirdigim bir harita var tabi harita demek biraz yanlıs olur kroki gorevi goruyor.
  9. S

Husky Kamp Çadırı ve Uyku Tulumu Ama Hangisi

Ynt: Husky Kamp Çadırı ve Uyku Tulumu Ama Hangisi Öncelikle merhaba çadır konusunda fiyat performans olarak Huskyler öneriliyor uyku tulumu konusuna gelicek olursak Marmot Wave IV ve Husky Annapurna yine önerilen modeller arasında soguk konusunda korkularınız varsa bivak öneririm uylu tulumunun...

10. S

Ynt: Google Earthla harita basma Evet arkadaşlar forum içindeki arastırmalarım bir işe yaradı sonunda ayhancham nickli arkadasımızla yaptıgım konusma sonrasında yaptıgı haritanın olusum surecini anlattı direk kopyalıyorum garmin için hazırlanan Mapsource programı ile 500 metre yükseklikten...

11. S

Ynt: Google Earthla harita basma evet buyuk aynı zamanda ayrıntılarında oldugu 1/25000 olçekli sanırım nerden bulabilirim nasıl yapabilirim hic bir kaynak mevcut deyil
  12. S

Ynt: Google Earthla harita basma sagolun dediklerinizi biliyorum aslında kast etigim hem butun ayrıntıların en kucuk patikaların bile gorunebildigi hemde tum rotayı kapsayabilen bir harita hazırlamak iste bunu nasıl yapabilecegimi arastırıyordum

13. S

Merhaba arkadaslar malum programla rota ciziyorum fakat bunları kagıt uzerine nasıl dökebilirim yardım edebilirmisiz?
  14. S

Evolite Summit 4 Mevsim 1 Kişilik Çadır Hakkında

Ynt: Evolite Summit 4 Mevsim 1 Kişilik Çadır Hakkında buradan Murat beye teşekkür ediyorum cadırı almaya vesile oldugu icin siparisi bugun vermis bulunuyorum gelince bir incelemede ben yaparım insallah
  15. S

Evolite Summit 4 Mevsim 1 Kişilik Çadır Hakkında

Ynt: Evolite Summit 4 Mevsim 1 Kişilik Çadır Hakkında cadır guzele benziyor bisikletli kamplar icin uygunmudur acaba birde pollerini aliminyum pollerle degistirme sansımız varmıdır?

16. S

El Yapımı Kamp Ürünleri

yokmudur soyle kimsede ağaç kab kacak-kaşık vs
  17. S

Kamplı Etkinlikler için Balta Tercihi

Ynt: Kamplı Etkinlikler için Balta Tercihi http://www.koctas.com.tr/U/Stanley-Steelmaster-Celik-Sapli-Balta-1-51-030/-/41416?R=160 şu balta nasıldır acaba okuduguma gore fena deyilmiş gerçi daha ucuz seçeneklerde mevcutta.
  18. S

Günübirlik kamp malzemesi listem için öneriler

Ynt: Günübirlik kamp malzemesi listem için öneriler Çin asıllı bir firma ayrıca bu gorus genel kanıdır.

19. S

Günübirlik kamp malzemesi listem için öneriler

Ynt: Günübirlik kamp malzemesi listem için öneriler sw gibi pek iyi olmıyan markalar yerine bora yada ka-bar oneririm ornegin 2sitedede ka-bar usmc mevcut sahtemidir deyilmidir bilemem yanlız sahte deyilse ulke fiyatlarına gore gayet makul satıyorlar.
  20. S

Çakı Seçimi Konusunda Yardım

Ynt: Çakı Seçimi Konusunda Yardım merak etmeyin bunun farkına varmıs bulubuyorum

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri