Arama sonuçlarınız

1. peritektik

4 gün Roma

Kız arkadaşımla 4 gün Roma tatili yaptık. Roma tek kelime ile mükemmel bir yer. Ölmeden önce mutlaka görülmeli tüm şehir açık hava müzesi gibi. İnternette bizim gezginlerin hazırlamış olduğu çok fazla miktarda ve detaylı bilgiler var, bende yararlandım ve tekrar etmiyorum. Ama eklemek...

2. peritektik

Fas

Ynt: Fas 21 Ekime kadar Mohammediyede olacağım. Gelecek olan ve yardıma ihtiyacı olan buradan bana ulaşabilir
  3. peritektik

Suudi arabistan (Cidde,Dammam ve Mekke)

Ynt: Suudi arabistan (Cidde,Dammam ve Mekke) Kabe

4. peritektik

Ynt: Suudi arabistan (Cidde,Dammam ve Mekke) Allahtan çocukluğumuz ankara ulusta geçmiş yoksa böylesi bir durumda nasıl geçilir karşıya :)
  5. peritektik

Ynt: Suudi arabistan (Cidde,Dammam ve Mekke) Yurdum insanı dünyanın her yerinde girişimcidir :))

6. peritektik

İş için yapılan başka bir seyahat. Neyseki hava çok sıcak değildi (40 derece civarındaydı :)))) ). Bildiğiniz şeyler, kadınlar araba süremiyor hepsi çarşaflı ( sadece suud kadınlar çarşaflı bu arada anladığım kadarı ile müslüman olmayan yabancı kadın kafasını açabiliyor). Yinede değişik bir...

7. peritektik

Kelle paça işkembe kokoreç

Hepimizin çok sevdiğini bildiğim ama konusunu göremediğim kelle paca, işkembe ve kelle söğüş konusuna deyinelim dedim. İşte bildiğim ve önereceğim mekanlar : Başkent İşkembecisi (ankara) Beykoz işkembecisi (ankara) Paçacı hikmet (bostancı- minibüs yolu) (kelle söğüş çok iyi) KDz. ereğlide...
  8. peritektik

Orta Asyada ki Türk Piramitleri Hakkında

Ynt: Orta Asyada ki Türk Piramitleri Hakkında Türk tarihi çok büyüktür, arkadaşlar. Bu tür piramitlerde yapılmıştır, sanatsal eserlerde sanılanılanın aksine çoktur. Bununla beraber savaşlar, ganimetler, oluk oluk akan kanda doğrudur. Herkese ünlü fransız Türkolog Jean Poul Roux'un "Türklerin...
  9. peritektik

''Yavuz Sultan Selim'' Prof. Dr. Feridun M. Emecen

Ynt: ''Yavuz Sultan Selim'' Prof. Dr. Feridun M. Emecen Pek tabiiki tarihçi değilim ama bu durum söyleyecek bir kaç sözümün olmadığı anlamına gelmez herhalde. Sert çok sert bir adam, iyi yönleride var kötü yönleride. Toplumların silinmeyen hafızaları ele alındığında ve Alevi kardeşlerimizin...

10. peritektik

italya'da on gün

Ynt: italya'da on gün Çok teşekkürler , çok güzel bilgiler. Anlaşılan Roma gidip görülecek

11. peritektik

Bayram Tatili KAŞ

Ynt: Bayram Tatili KAŞ Xanthos antik kenti gezildi
  12. peritektik

Bayram Tatili KAŞ

Ynt: Bayram Tatili KAŞ Letoon Antik kenti gezildi

13. peritektik

Bayram Tatili KAŞ

Ynt: Bayram Tatili KAŞ Patara antik kent gezildi
  14. peritektik

Bayram Tatili KAŞ

Ynt: Bayram Tatili KAŞ Bu sefer üşengeçlik yapılmadı. Saklıkent'e gidildi
  15. peritektik

Bayram Tatili KAŞ

Yurt içi ve dışı birçok tatil yeri denendikten sonra en güzel yerin Kaş olduğu bir kez daha tecrübe edildi. Ekiciler otelde kaldım, berbattı. Kaşta çok güzel pansiyonlar var gerek yok otellerde kalmaya ancak yer bulma sıkıntısı nedeniyle Ekiciler otelde kaldım. Mavi bar bu sefer düşen seviye...

16. peritektik

İran

Ynt: İran Pasaportumda birçok İran giriş çıkışı var ve avrupa ülkeleri için giriş çıkışta problem yaşamadım. Ama bildiğim kadarı ile İsrail'e zaten gidemiyorsunuz ayrıca ABD pasaportunda iran giriş çıkışı olan Türk vatandaşına vize vermiyor
  17. peritektik

Polonya (Krakow)

Ynt: Polonya (Krakow) Dediğim gibi ekimde tekrar gideceğim o zaman yeni fotoğraflar eklerim
  18. peritektik

Polonya (Krakow)

Ynt: Polonya (Krakow) resim

19. peritektik

Polonya (Krakow)

Ynt: Polonya (Krakow) daha çok resim
  20. peritektik

Polonya (Krakow)

yaklaşık 1,5 sene önce gitmiştim. Öncelikle ana meydana yakın bir otel ayarlayın. Ana meydan, gündüz sergileri,sokak sanatçıları,katedral'leri,kliseleri ve kral yoluı adlandırdıkları muhteşem bir yer. Gece ise etrafta bulunan yüzlerce cafe,bar,pub ve club'larda eğlenebilirsiniz. Şehir 24 saat...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri