Arama sonuçlarınız

1. salih yardımcı

Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu

Burdayım abi, ben de bayağıdır girememiştim. Şifremi unuttum falan derken kaldı. Özlemişiz be... Selamlar,sevgiler,saygılar herkese...

2. salih yardımcı

Ilk Acemi Abant Kış Kampı Hezayanım

Merhaba, İlahi çok güldüm,hem kamp macerasına hem de Ayı ile diyaloğa...Çok yaşayın. Ayı korkusu bende de var. Youtube den sürekli ayı saldırısı videoları izliyorum artık Hobi oldu. Doğa yürüyüşünde taze ayı pisliği bulduğumda çok sevinmiştim.:)))))) Ama bir türlü zatıalileri ile...
  3. salih yardımcı

B. K.deniz Gezimiz. Dağ-orman-dere-şelale-göl-kanyon-longöz-fiyord-mağara Fotoları

Ynt: B. K.deniz Gezimiz. Dağ-orman-dere-şelale-göl-kanyon-longöz-fiyord-mağara Fotoları Çok güzel gezi olmuş.Paylaşımınız da çok başarılı,sanki bir gezi programı gibi. Sizin Doğu Karadeniz gezinizi de baştan sona kadar okudum. Aslen Kastamonu luyum İnebolu-Abana-Çatalzeytin-Doğanyurt-Cide...

4. salih yardımcı

2004 grand vitara 2.0 otm.kupa yükseltme

Ynt: 2004 Grand Vitara 2.0 Otm.kupa Yükseltme Merhaba,ben Suzukimi yaklaşık bu şekilde 1,5 yıl kullandım.Hiç sorun olmadı,bazen tam manevra sırasında ön tamponun içindeki davlunbaza sürtüyordu ama düzelttirdim.Şimdi sattım Suzuki mi ama hala gönlüm onda.Selamlar Saygılar.
  5. salih yardımcı

4x4 Arazi Aracı Almayı Düşünüyorum

Ynt: 4x4 Arazi Aracı Almayı Düşünüyorum Suzuki Grand Vitara ya da Vitara... Tavsiye ederim,hem av hem ev hem de iş te kullanabilirsiniz.Yakıt,masraf ve kabiliyet olarak sizi tatmin eder. Saygılarımla.

6. salih yardımcı

2006-2008 Model Arası Grand Vitara Fiyatları

Ynt: 2006-2008 Model Arası Grand Vitara Fiyatları Merhaba Terios 37 Kastamonulu hemşerim.Bende de Terios vardı sattım 2004 Suzuki GV aldım,2 yıl kullandım,şimdi onu da sattım Tiguan kullanıyorum.Sizin bir iki gezinizi buradan takip etmiştim. Yeni kasa Suzuki gerçekten çok güzel araç,özellikle...

7. salih yardımcı

2004 Otomatik 2.0 Grand Vitara Lpg De Düşük Yakıt Tüketimi

Ynt: 2004 Otomatik 2.0 Grand Vitara Lpg De Düşük Yakıt Tüketimi Merhaba, Bende de 2004 Otomatik GV vardı.Yakıt tüketimi yazla kış arasında çok farkediyor.Diğer sebeplerde bir değişiklik yoksa havaların ısınması etkn olabilir fakat 36000 km dir havalar sıcakken de kullanmış olduğunuz için bu...
  8. salih yardımcı

23 Nisan Temalı Kamp Etkinliği Ankara (25-26-27-nisan-2014)

Ynt: 23 Nisan Temalı Kamp Etkinliği Ankara (25-26-27-nisan-2014) 1.Çiçek Hikmet Alper Özkan Motokaravan. 2.Ersin Güzel 4x4 Nissan Terrano 3.Şükran Abdullah TEPE CAMPER 4. Neşe, Sude, Erol Özçelik Binek otomobil 5.Gökhan ASLIHAK Çadır...
  9. salih yardımcı

Satilik Suzuki Grand Vitara 2.0 Jlx-al Esp At 2009+ Arac Ariyorum

Ynt: Satilik Suzuki Grand Vitara 2.0 Jlx-al Esp At 2009+ Arac Ariyorum Aracınız hayırlı olsun,iyi günlerde kullanmanızı dilerim. Selamlar.

10. salih yardımcı

Birlikte Kamp Yapabileceğimiz Bir Grup Oluşturalım

Ynt: Birlikte Kamp Yapabileceğimiz Bir Grup Oluşturalım Ankara dan katılmak isteyenler için alttaki link i takip edebilirsiniz. Ben gitmeyi planlıyorum. Selamlar... http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=102702.msg1326275#msg1326275

11. salih yardımcı

23 Nisan Temalı Kamp Etkinliği Ankara (25-26-27-nisan-2014)

Ynt: 23 Nisan Temalı Kamp Etkinliği Ankara (25-26-27-nisan-2014) Cumartesi akşamı katılıp Pazar dönmek üzere ben de katılmayı istiyorum. Fakat şu organizasyonun tam olarak katılım listesi ve tarihleri konusunda net bir paylaşım yok malesef. Daha net bir paylaşım yapabilir miyiz saygıdeğer...
  12. salih yardımcı

Ynt: Ankara Offroad Ve Outdoor Etkinlikleri Grubu Eren bey Merhaba, Grubumuza hoşgeldiniz. Biz grup kurucuları olarak malesef farklı gelişmelerden dolayı neredeyse hepimiz araçlarımızı satmak durumunda kaldık.Bu nedenle bu aralar aktivite yapma planımız olamıyor.Buradan sadece özlem...

13. salih yardımcı

Gezenbilir Ankara Grubu

Ynt: Gezenbilir Ankara Grubu Anıtkabir e araçla gi-ri-le-bi-liiiirrrrrr..... ;D Anıtkabir ziyaretlerine genelde özel günlerde gidildiği için o günlerde araçları almıyorlar.Diğer günlerde girişte Ruhsat ve/veya kimlik bırakarak içeriye kadar girebilirsiniz. Aracınızı Otoparka bırakarak Aslanlı...
  14. salih yardımcı

Gezenbilir Ankara Grubu

Ynt: Gezenbilir Ankara Grubu Özel günler dışında Anıtkabir in içine araçla girmek mümkün.Aslanlı yolun başında sol tarafta Otopark var,aracı oraya bırakabilirsiniz.Otopark sorun olmaz. Ulus ta da özel otoparklar var heryere bırakabilirsiniz. AŞTİ den Ankaray yoluyla gitmek de keyifli olur...
  15. salih yardımcı

Ynt: Ankara Offroad Ve Outdoor Etkinlikleri Grubu Abi zaten bu araba benim için geçici, hevesim vardı,uygun buldum aldım. Önümüzdeki ay ben de kalmaz inşaallah. Bizim yolumuz yine 4x4 olur. Bu arabayı sevdim bakarsın kısmet olursa alırsak 4x4 unu alırız o zaman.Şimdilik piknikleri haytalık...

16. salih yardımcı

Birlikte Kamp Yapabileceğimiz Bir Grup Oluşturalım

Ynt: Birlikte Kamp Yapabileceğimiz Bir Grup Oluşturalım Merhaba, İsmim Salih.Ben de Ankara da yaşıyorum,evliyim ve 5 yaşında bir kızım var.Biz de ailecek doğada olmayı çok seviyoruz. 3 yıldır çok olmasa da yılda 2-3 kez kampa gidiyoruz.Biz özellikle kalabalık kampları tercih ediyoruz.2012 de...
  17. salih yardımcı

Ynt: Ankara Offroad Ve Outdoor Etkinlikleri Grubu Suzuki yi özleyeceğimiz kesin Sakyüz abi.Onun arazide verdiği tat bambaşka. Tiguan 4x2 olduğu için ancak piknik aracı olur. Tiguanla ilgili forumları bayağı karıştırdım.TSİ motor 7-8 yıldır kullanılıyor ve artık kendini kanıtladı.Bazı araçların...
  18. salih yardımcı

Ynt: Ankara Offroad Ve Outdoor Etkinlikleri Grubu Allah razı olsun Gökhanım. İnşaallah çok daha asillerini senin altında görürüz. Çok şükür bir hayalim vardı Allah gerçekleştirmeyi nasip etti.Allah kaza bela vermesin diyelim. Selamlar kardeşim.

19. salih yardımcı

Ynt: Ankara Offroad Ve Outdoor Etkinlikleri Grubu Teşekkür ederim.İnşaallah. Çok daha güzelleri sizlere nasip olsun. Selam ve saygılarımla.
  20. salih yardımcı

Ynt: Ankara Offroad Ve Outdoor Etkinlikleri Grubu İşte benim makinenin ilk resmi. Valla güzel araba yapmışlar,1.4 TSİ 122 PSİ ama maşaallah,iyi kaçıyor.Hem tasarruflu hem de canlı...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR