Arama sonuçlarınız

1. D

Yeni Nesil Vitara için ''Skid Plate'' Yaptırılabilir mi veya Getirtilebilir mi?

merhaba, suzuki forumlarımızın değişik yerlerinde tartışılmış ve yeni nesil birkaç araca uygulanmış olmasına rağmen, ''skid plate'' kartel koruma sadece ön kısıma uygulanmıştır. araç uzunluğunun fazla olması nedeniyle orta kısımda korumaya, ön kısım kadar ihtiyaç vardır.Türkiye dışında...

2. D

Volkswagen Suzukiye %20 Hisse İle Ortak Oldu

Volkswagen Suzukiye ortak oldu(%19,9) sizce bu durum gelecek açısından Suzuki severler için iyi mi kötü mü olur? bence suzuki sadace motor açısından yardım alsın başka birşey istemem birde bakımları için volkswage servisine gitmeyelim yeter:)...
  3. D

Vitara veya Diğer Arazi Taşıtlarının Yan Kısımlarına Kaplama Yapılabilir mi?

merhaba; fender flare seti araştırdıktan sonra, bu kitin ülkemizde satılamayacağı, distribütör firma tarfından getirelemeyeceğini anladım. bunu yerine alternatif olarak şu yapıllabilirmi? amacımız aracın yan taraflarının, çalılık yerlerden geçerken çizilmemesi bunu engellemek adına; seçim...

4. D

Grand Vitara'da ESP Ne Zaman Devre Dışı Bırakılmalı ?..

merhaba ESP bulunan grand vitarlarda ESP hangi şartlarda devre dışı bırakılmalıdır? videolar var ma yükleyemedim?
  5. D

Yeni Nesil Grand Vitara ''Fender Flare Set'' ?..

merhaba; yeni nesil grand vitara(2006 ve sonrası) çamurluklar için tam türkçesi nedir bilmiyorum ama ''Fender Flare Set'' nerede bulunabilir? http://suzuki.dealerfit.com/store/suzuki-grand-vitara-fender-flares-prod1318_15555.php http://www.suzukiauto.com/grand_vitara/accessories/

6. D

Yeni Nesil Grand Vitara 2.0 Otomatik; LPG Önerirmisiniz? Hangi Marka?

Merhaba biliyorum bu konu daha önce benzer konularda tartışıldı Ancak tartışılan araçlar 1. ve 2. nesil Grand vitara ve vitaralar içindi. Ancak Yeni nesil Grand vitara 2,0(2006 ve sonrası) için benzer konularda görüş olmadığı için konu açma gereğinde bulundum. sorularım 1-yeni nesil Grand Vitara...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri