Arama sonuçlarınız

1. S

SATILIK 96 MODEL SUZUKİ VİTARA JLX 3K

ARKADAŞLAR HERKEZE MERHABA; SUZUKİ VİTARAMI SATIYORUM 96 MODEL 3K DEĞİŞEN YOK HİÇBİR MASRAFI YOK İLAN NO : 92111199 VEYA 0530 870 05 38 NOLU TEL DEN ULAŞABİLİRSİNİZ. HAYIRLI GÜNLER DİLEĞİYLE...

2. S

3k vitara arkadan ses geliyor bulamadık çıldırcam !

Ynt: 3k vitara arkadan ses geliyor bulamadık çıldırcam ! Bilmiyorumki defransiyel üstündeki salıncağa baktılarmı bakmadılar mı, orayada bi baktırayım tekrar.
  3. S

Ynt: 3k vitara arkadan ses geliyor bulamadık çıldırcam ! arkadaşlar değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. Ben fazla anlamadığım için götürdüğüm yerlerde herhalde benim gibi fazla anlamıyor :) artık sizin söylediklerinizi deneyip dediğiniz yerleri ustaya söyleyecem.

4. S

Ynt: 3k vitara arkadan ses geliyor bulamadık çıldırcam ! evet ankara'dayım tavsiye ettiğiniz bir usta varmı?
  5. S

Ynt: 3k vitara arkadan ses geliyor bulamadık çıldırcam ! sayın mkato Nickten anladığım kadarı ile ankaralısınız . Ama ben genede sorayım hangi şehirlisiniz ona göre yöneltmeye çalışabilirim . evet ankaralıyım ankarada yaşıyorum. Tavsiyen nedir?

6. S

arkadaşlar herkeze merhaba, 3k 96 model otomatik vitaramın arkasından gelen sesi bir türlü bulamıyorum. Aynı sorunu yaşayan veya bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim. -Araç ile seyir halindeyken ses yok fakat sert fren yapıp tam durma anında arkadan küt diye bir ses geliyor...

7. S

Ankarada vitara ustası tavsiye edebilirmisiniz ?

Ynt: Ankarada vitara ustası tavsiye edebilirmisiniz ? teşekkür ederim arkadaşlar sağolun...
  8. S

Vitara Yarış Arabası Haline Dönüştürme

Ynt: Vitara Yarış Arabası Haline Dönüştürme teşekkür ederim sağolasın
  9. S

Vitara Yarış Arabası Haline Dönüştürme

Ynt: Vitara Yarış Arabası Haline Dönüştürme Merhaba, acaba hüsamettin ustanın adresini biliyormusunuz. Bende kendisini arıyorum 3k vitraramı göstercek iyi bir usta arıyorum.

10. S

Ankarada vitara ustası tavsiye edebilirmisiniz ?

Arkadaşlar merhaba; Ankara da Çitaramı :) götüreceğim, suzukiden anlayan, işini bilerek yapan, fazla döşemeyen usta varmı bildiğiniz. Sürekli gidebileceğim güvenilir bir usta arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim, Selamlar.

11. S

vitara 3k otom.yakıt sorunu yardım...

Ynt: vitara 3k otom.yakıt sorunu yardım... yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar
  12. S

Ynt: vitara 3k otom.yakıt sorunu yardım... benzine göre düştü fakat benzindede 0,40 - 0,45 kr falan yakıyordu

13. S

Ynt: vitara 3k otom.yakıt sorunu yardım... lpg nin litresi 2,25 civarında petrol ofisinden almıştım en son
  14. S

arkadaşlar herkeze merhaba, benim canavarın yakıtı tuzlu geldiği için 1 ay önce brc lpg taktırdım fakat hala çok yakıyor 50 tl lik gaz ile 140 km yol gidiyor. Buda yaklaşık 0,36 kr demek, sizce bu normalmi, motordan pek anlamadığım için neler yapabilirim yardım ederseniz çok sevinirim? araç...
  15. S

96 VİTARA HAKKINDA YARDIM

Ynt: 96 VİTARA HAKKINDA YARDIM ankara da işinin ehli bildiğiniz bir suzuki ustası yok mu arkadaşlar ?

16. S

Ynt: 96 VİTARA HAKKINDA YARDIM teşekkür ederim arkadaşım. Ben bir göstereyim aracı ustaya
  17. S

Arkadaşlar merhaba; Arkadaşlar yaklaşık 1 ay önce aldığım 96 model vitaramın bilmediğim bazı özellikleri hakkında sizden yardım istiyorum. Bilgisi olanlar varsa yardımcı olursanız çok sevinirim. - Aracım otomatik vites, 1,6 jlx 3 kapı, vites geçişleri baya sert bu normal mi ? Hatta ışıklara...
  18. S

96 model vitara için tavan bagajı arıyorum

Ynt: 96 model vitara için tavan bagajı arıyorum bende arıyorum kardeş, benim aracım 3 kapı eğer temiz bir şey bulursam bende alacağım. İnşallah buluruz

19. S

aranıza hoş gelmek istiyorum...

Ynt: aranıza hoş gelmek istiyorum... eğer 3 kapı bir vitara sana yetiyorsa 1,6 litre motor fazlasıyla yeter, ama 5 kapı bir 4x4 istiyorsan bence 2,0 litre motor şart. Bende 1,6 japon 96 model otomatik 4x4 vitara var benim ihtiyaçlarımı şuana kadar tamamem karşıladı.
  20. S

suzuı vitara 96 model için stepne kapağı arıyorum.......

Ynt: suzuı vitara 96 model için stepne kapağı arıyorum....... bendede 96 vitara var bende arıyorum eğer fazla bulursanız benimde ihtiyacım var.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR