Arama sonuçlarınız

1. UltraStore

2005 MODEL SUZUKI GRAND VITARA 1.6 (LPG VE ÇEKİ DEMİRLİ) TAKASLI

ARACIMIN BUGÜNE KADAR TÜM BAKIMLARI YETKİLİ SERVİSİNDE YAPILMIŞ VE TÜM FATURALARI BULUNMAKTADIR. ATİKER MARKA SIRALI SİSTEM LPG VE ÇEKİ DEMİRİ BULUNMAKTADIR, HER İKİSİ DE RUHSATA İŞLİDİR VE MUAYENESİ 2015 YILINA KADAR DEVAM ETMEKTEDİR. SADECE ÖN ÇAMURLUK UCUNDA VE ÇEKİ DEMİRİNİN OLDUĞU...

2. UltraStore

SUZUKI VITARA JLX 5K 3" KUPA, YAY VEYA GET YÜKSELTME İÇİN YARDIM

1994 Model Suzuki Vitara JLX 5K aracım için yaklaşık 3" get ve 5cm. kupa yükseltme yapmak istiyorum, tanıdığım bir tornacı var; yükseltme için gerekli takoz ve amortisör uzatmalarının resim ve ölçülerini istiyor bilen arkadaşların paylaşımda bulunmasını rica ediyorum. Eğer yay bulabilirsem yay...
  3. UltraStore

COOPER DISCOVERER ATR nasıl bir lastiktir!!!

COOPER DISCOVERER ATR nasıl lastiktir? ATR VE AT arasındaki fark nedir?

4. UltraStore

ALINIK - 4'ER ADET 30X9.5X15 ve 31X10.5X15 M/T LASTİK ARIYORUM!!!

KENDİ ARACIM "SUZUKI VITARA JLX" için "30X9.5X15 M/T" veya "235/75/15 A/T" KANKAMIN ARACI "MITSUBISHI PAJERO" için "31x10.5x15 M/T" ÇIKMA LASTİK ARIYORUM....
  5. UltraStore

Benzin göstergesi ışık sorunu

1994 model Suzuki Vitara JLX im var, Benzin göstergesi 0'in altına düşüyor, kısaca ne zaman biteceğini anlayamiyorsunuz, benzinin bittiğini ya da azaldığını gösteren bildiğimiz sarı ışık varmi? Varsa bende çalışmıyor nasıl değiştirilir??? Hikmet KIVRAK 'UltraStore'

6. UltraStore

SUZUKI VITARA % 100 DİFERANSİYEL KİLİTİ DIFF-LOCK

4XFOUR ART % 100 ARKA DİFERANSİYEL KİLİTİ [/size]SUZUKI VITARA - GRAND VITARA - JIMNY - SAMURAI İÇİN VİTARAM İÇİN ALDIĞIM KİLİTİ ARAZİYE FAZLA ÇIKMAYACAĞIM İÇİN TAKTIRMADAN SATMAYA KARAR VERDİM SIFIR KADAR TEMİZDİR, ÇELİK OLDUĞU İÇİN KESİNLİKLE HİÇBİR SORUNU VE ARIZASI YOKTUR.[size=20px] SUZUKI...

7. UltraStore

ARANIYOR!!! 5 ADET A/T 15" ÇIKMA LASTİK ARIYORUM...

Arkadaşlar, bende 1994 Model SUZUKI VITARA JLX 5K var (araçta henüz yükseltme yok ama lastikleri takdırmadan en az 3" yükselttireceğim), hem arazide hem de asfaltta kullanabileceğim, aracımın ayna mahrutilerini değiştirmeden takabileceğim en büyük ve keseme uygun 5 adet 15" A/T çıkma lastik...
  8. UltraStore

SUZUKI VITARA SERİSİ DİFERANSİYEL KİLİTİ (%100 DIF-LOCK)

Vitara'm için zorluklarla aldığım kiliti fazla araziye çıkamadığımdan ve genelde ş.içi kullandığımdan dolayı taktırmadan satıyorum. Yükseltme kiti, yay, 15" Off road lastik, Vitara JLX 5K için sepet vb. off road donanımlarıyla takas olur. Fiyat: 800 Tl. Fotolar eklenecek...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR