Arama sonuçlarınız

1. fotometo

Likya Yolu Hisarçandır-göynük Kanyonu Yol Arkadaşı.

Likya yolu Hisançardır- Göynük etabı yürüyüşüme Antalyada yaşayan yürümeyi seven bir yol arkadaşı arıyorum. Program -Antalya 515 nolu belediye otobüsü ile Hisarçandıra ulaşım. -yaklaşık 21 km yürüyüş -Göynükten minibüsle Antalyaya dönüş.

2. fotometo

Düzce Bölgesinde Yürüyüş Yapmak İsteyenler

Düzce ve Bolu yürüyüş yapmak için mükemmel alanlar barındırıyor. Yürüyüş yapmak isteyenlerle buradan tanışalım ortak bir organizasyon yapalım...
  3. fotometo

Antalyada Yürümeyi Ve Doğada Olmayı Sevenler.

Antalyada birçok trekking grubu var tanıdığım hepside giderleri paylaşım esası adında milleti söğüşlüyor. Ayrıca çoluk cocuk gelip 30 dakkada bir mola verilerek tam bir piknik havası içinde eyleniyolar. E tabi buda lazım.... Ben benimle birlikte hafta içi ve /veya hafta sonu kamplı ve/veya...

4. fotometo

Bartın Karabük Yenice Grubu

Bartın, Karabük, Yenice ve hatta Kastamonu bölgelerinde yürüyüş yapmayı veya kamp yapmayı sevenleri birbirleri ile tanıştırmak ve bu doğrultuda etkinlik düzenlemek amacıyla bu gruba katılmak isteyen arkadaşların mesajlarını bekliyorum... Bakalım kaç kişiyi
  5. fotometo

Bartın Karabük Yenice Trekking Grubu

Bartın, Karabük, Yenice ve hatta Kastamonu bölgelerinde yürüyüş yapmayı veya kamp yapmayı sevenleri birbirleri ile tanıştırmak ve bu doğrultuda etkinlik düzenlemek amacıyla bu gruba katılmak isteyen arkadaşların mesajlarını bekliyorum... Bakalım kaç kişiyiz...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,470
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri