Arama sonuçlarınız

1. emre74

L200 2004-2007 Arası Araçlara Camsız Kabin

Merhabalar elimde l200 için 2004-2007 kasası için camsız kabin mevcuttur. Plastik havuzu ile birlikte verilecektir. Hepsini toplamda 600 tl ye verecegim İletişim 0507 1126867 ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. emre74

Cj 5 Aleminyum Logosu

arkadaşlar cj 5 için elimde orjinal aleminyum dan 2 adet yazı vardır. çiftini 50 tl ye vereceğim. ilgilenen orjinalci arkadaşlar olursa bana ulaşabilir.
  3. emre74

Satılık, Komple Revize Edilmiş, Cj 6

arkadaşlar uzun uğraşlar sonucu çocukluk hevesim olan 1980 model cj 6 jeepimden bazı sebeplerden dolayı ayrılmak istiyorum. her bir köşesinde kendi emeğim yer almaktadır. ayrılmak çok üzücü geliyor ama maddiyat ve hayatınızın bir şekil laması için bu satış olayı zorunlu hale geldi. aracım...

4. emre74

Satılık 1980 Modle Cj 6

K MAKİNE MÜHENDİSİ OLARAK KOLLARI SIVADIM VE TEKNİK VE EL BECERİMLE SIFIRDAN CJ 6 YI YOLLARA GERİ KAZANDIRDIM. MOTOR ;KOMPLE SIFIRDAN A’DAN Z’YE TARAFIMCA REVİZE EDİLMİŞTİR. BLOK HARİÇ HERŞEY YENİLENDİ.KRANK,EKSANTİRİK,PİSTON,SEKMAN,YAĞ POMPASI,KEÇE TAKIMI,TRİGER SETİ,DEVİRDAİM,BASKI...
  5. emre74

Hidrolik Direksiyon Kutusu

Merhabalar; Elimizde pw dodge 250 ve tata telcoline 4x4 ün direksiyon kutusu mevcuttur. sorunsuzdur. Uygun fiyata vereceğiz. Ayrıca her tür hidrolik direksiyon kutusu tamiratı tarafımızca işin ehli ustalarca yapılmaktadır.1 yılda garanti vermekteyiz. Binek otomobillerinde elimizde revizyonlu...

6. emre74

Çeşitli Cj Parçaları Sıfır Ve İkinci El

Merhabalar Elimde CJ jeeplerle ilgili çeşitli malzemeler mevcuttur. Fotoğrafta malzemeleri görmek mevcuttur. İhtiyacı olan arkadaşlara uygun fiyatlara satmayı düşünüyorum. Jant lastikler tam takımdır(4 adet) 20 adet bijonları da mevcuttur.Ayrıca jeep yazılı 4 adet jant kapağı göbeği de...

7. emre74

Cj Jeep Parçaları İkinci El, Sıfır

Merhabalar Elimde CJ jeeplerle ilgili çeşitli malzemeler mevcuttur. Fotoğrafta malzemeleri görmek mevcuttur. İhtiyacı olan arkadaşlara uygun fiyatlara satmayı düşünüyorum. Jant lastikler tam takımdır(4 adet) 20 adet bijonları da mevcuttur.Ayrıca jeep yazılı 4 adet jant kapağı göbeği de...
  8. emre74

Alınık devir daim kasnagi

Arkadaşlar 4.2 6 silindir benzinli motorun iki kanallı krank kasnağı elinde olan var mi ?
  9. emre74

Satılık Cj 12 Cm Dodik

arkadaşlar elimde 12 cm cj için extreme dodik mevcuttur. hiç kullanılmamıştır. boyasızdır. fiber dodiktir. ilgilenenler olursa satabilirim. fiyatı 175 tl dir

10. emre74

Ci Extreme dodik alacaklar

Arkadaşlar elimde cj için 12 cm lik fiber ekstrem dodik mevcuttur. 175 tl ye vereceğim. Boyasizdir.

11. emre74

İkinci el Orjinal cj yedek parçaları

Slm arkadaşlar ihtiyacı olan arkadaşlara uygun fiyata vereceğim parçalar var depomda. Çerçeve ayar plastigi civatasi 2 adet orjinal 40 tl Ampermetre orjinal 25 tl Cj5 Jeep yazıları aleminyum orjinal tanesini 20 tl den Su fiskiyesi orjinal amerikan. 30 tl Daha bir sürü jeep parçası elimde...
  12. emre74

Alınık Sis Farı Çıtası

merhabalar elinde çıkma veya sıfır sis farlarını tepeye bağlamak için sis farı çıtası olan varmı acaba? krom olması şartta değildir. bana ön camın yanlarına bağlanan sis farı çıtası lazımdır

13. emre74

Alınık Cj 6 Ön Şaft

merhabalar cj 6 jeepime bir adet ön şaft lazım. saftın civata delik ölçülerini bilmiyorum aracımın yanında değilim. egerki boyutunu ve civata deliklerinin çaprazdan ölçüsünü bilirsem ona gore araştıracağım. o yuzden saftın civata deliklerinin ölüçüsünü bilen varsa paylaşırsa sevinirim. ayrıca...
  14. emre74

Cj Eksoz

Arkadaşlar merhaba Cj6 ma yarin eksoz yaptıracağım. Üstündeki eksoz tamamen yeni takılacak. Manifolt çıkışından dışarı çıkışa kadar. Sizce nasıl bişey yapmalıyım? Saygilarimla
  15. emre74

Ci eksoz

Arkadaşlar merhaba Cj6 ma yarin eksoz yaptıracağım. Üstündeki eksoz tamamen yeni takılacak. Manifolt çıkışından dışarı çıkışa kadar. Sizce nasıl bişey yapmalıyım? Saygilarimla

16. emre74

İç döşeme koltuk ihtiyacı ve yalitim

Arkadaşlar merhaba Bana ci 6 için on ve arka koltuk talimi lazımdır. Kendi koltukları hasattir.elinde olan varsa lütfen yardımcı olunuz. Ci 6 aracının altından üstünden wurth un en kaliteli puturleri ile puturlettim.taban saçını komple yeniledikten sonra puturlendi. Şimdi ise araca taban...
  17. emre74

Alınık ci malzemeleri

Arkadaşlar Merhabalar Elinde cj 6 için Benzin deposu Cam çerçevesi alt lastiği Silgi mekanizması kollari(on cam çerçevesi içindeki kollar ve dış silgi kollari) Orjinal On cam ve fitili On tekli 2 koltuk ve arka koltuk. Yukarıda ki parçalardan Elinde bulunan arkadaşlar varsa çıkma veya sıfır...
  18. emre74

Cj için Alinik Koltuk takimi

Merhabalar cj 6 aracim için 2 adet on koltuk ve arka koltuk lazım. Komple aracimi revize ettiğinden elimde sadece koltuğun katlaniri mevcut. Elinde satmayı düşündüğü cj nin on ve arka koltukları olan varsa bana mesaj atabilir. Saygılarımla HTC Desire X dual sim cihazımdan Tapatalk...

19. emre74

Cj 6 elektrik tesisati

Merhaba arkadaşlar Cj 6 için elinde hazır çıkma tesisat olan varmı? Yada tesisatı sıfırdan oto elektrikcisine mi cektireyim?. Hangisi neye mal olur. Elimde kablo namına hicbisey yok. :-) HTC Desire X dual sim cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  20. emre74

Yeni Kasa L200 İçin Beyaz Far Ampulu Hb13

merhabalar 2. el elimde mitsubishı l200 için halojen beyaz ampul mevcuttur. uzun beyaz ampul ve kısa beyaz ampul mevcuttur. aracımı sattığım için üzerinden çıkmıştır. cok temzidir 2. eldir. uzun kısa beyaz halojen ampullerini toplam 60 tl ye vereceğim

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri