Arama sonuçlarınız

1. emperor03

Iskandinavya 2011 Gezimiz

Çok değerli bir paylaşım..teşekkür ederim..vaktiyle çokca takip etmiştim..birde bu haliyle yeniden okumak çok güzel olacak..elinize emeğinize sağlık..

2. emperor03

Wolksvagen T4 Campervan Yapımı

elinize sağlık maaşallah çok güzel olmuş..içerideki masayı da açılıp kapanan tarzda kendiniz yaparmışsınız aslında yandan sürülerek tak çıkar olmamış olurdu..tabi bu çok sorun olmasa gerek..Allah kazasız belasız gezmek nasip etsin..çok beğendim..
  3. emperor03

Doldurulabilen Gaz Kartuş Yok Mu?

O ürünü biliyorum..lakin bizdeki tüplere bu haliyle uymaz. Çakmak gazı evet çok verimli yanmıyor ama normal kullanımda yeterli. 220 grlık küçük kartuşa 2 adet cakmak gazı yetiyor.yani 4 tl.. Piknik tüpünden dolsa dediğiniz gibi 2 tl olur.ikiside gayet makul.. GT-N7100 cihazımdan Tapatalk...

4. emperor03

Benim Karavanım VW T5 Reimo- Nevzat

Cevap için teşekkür ederim.sizden sonra bikaç kez el değiştirdi sanırım neden bilmiyorum tabi.ama hala çok güzel duruyor.Bu arada yeni projenizi de ilgiyle takip edicem merakla bekliyorum.
  5. emperor03

Nevzat hocam merhaba.Sizin eski t5 i ilanda gördüm.83 bin tl istiyorlar.araç 180 bin km civarında görünüyor..fiyat hakkında yorumunuz nedir.boş bir t5 alıp bu hale getirmek ne kadara mal olur? GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. emperor03

Norveç 2017 Gezimiz

Sessiz izleyicilerden biride benim çok güzel paylaşimlarda bulunuyorsunuz Allah kazasız belasız daha nice geziler nasip etsin.. Geceleme yeri için günlük ücret olarak 5o (5,5 €) krone isteniyor. Parayı, verdikleri bir banka hesabına havale etmemiz gerekiyor.Bu kısmı pek anlayamadım daha doğrusu...

7. emperor03

Ortiz Karavan Alınır Mı?

Ortiz,Erba,Saly keşke hepsi güzel ürünler çıkarsa gözü kapalı alınır denilebilse..euronun durumu ortada hal böyle iken ortalama bir avrupa karavan 50 bini geçiyor..bu sebepten kendi adıma ciddi olarak yerli karavanlarla ilgileniyorum.. GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. emperor03

Çekme Karavanla Rize Yaylalar Turu.

Hocam fotolar görünmüyor bende mi skntı var acaba?bu arada tebrik ederim.kazasız belasız gezin inşaallah.. GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. emperor03

Akşam fotoğraf koymaya çalışırım.

10. emperor03

Kartuş doldurmak zor değil.benim yöntemim şu.musluğun üst kısmını söküyoruz.meme kısmını da söküp kartuşa vidalıyoruz.musluğu açıp havasını alıyoruz musluğu kapatıyoruz.cakmak gazını iyice çalkalayıp memeyi söktüğümüz boşluğa basıyoruz o esnada musluğu açıyoruz.kolayca dolum yapiyoruz.gazı...

11. emperor03

Duster Araca Bfgoodrich Lastik Ve Jant Uygulaması Ve Kampanya

Çok güzel bunlar.asfaltta kafa şişirir mi yakıtı çok artırır mı? GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. emperor03

Bf Goodrich Urban Terrain

Hayırlı olsun fiyatı ne kadar? GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

13. emperor03

O Araç Bu Karavanı Çeker Mi? Sorusuna Yanıt :)

150 bin verip kesinlikle octavia almazdım.kötü olduğundan değil piyasayı düşününce 2 sene sonra 100 bine zor satılacak bir araç mantıklı gelmiyor bana.o bütçeyle 2 litre dizel bir suv alıp istediğiniz karavanı istediğiniz yere çekerseniz.. GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. emperor03

Birde nacizane tavsiyem sırf daha ağır karavanı daha rahat çekmek icin 60 bin tl fazla vermek yerine 1.6 tdi olanla altea 542 pk tarzı daha hafif ve aileye uygun bir karavanla kombin yapabilirsiniz. GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. emperor03

Araç seçiminiz çok iyi karavanı da yüklü ağırlığı 1300-1400kg geçmeyecek bir model seçerseniz sıkıntı yaşamazsınız. GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

16. emperor03

Uyurgezer

Çok güzel elinize sağlık.. GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  17. emperor03

Bu efsaneydi yeniside çok güzel ama bu başkaydı.Allah bununla daha güzel geziler nasip etsin. GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  18. emperor03

Kısa ile uzunun 40 cm mi farkı var.daha fazla gibi duruyor bakınca.. GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

19. emperor03

105-110 bin tl civarı.orjinal vw california yurtdışı fiyatını düşününce çok makul fiyata süper bir araç oldu.maşaallah Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin Nevzat hocam. GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  20. emperor03

Uyurgezer

Mangalda benim sıkıntım şu.çoğu zaman yaktığım ateş boşa gidiyor.atıyorum 1kg kömür 1kg et pişirse süper olur.. GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri