Arama sonuçlarınız

1. C

2wd Modunda Sadece Ön Tekerlerin Dönmesi Gerekmiyormu

Ynt: 2wd Modunda Sadece Ön Tekerlerin Dönmesi Gerekmiyormu kızıp kızmamak değil ztn 1. sayfaya yorum yaptım ve konu belli siz yeterli takip edemiyorsunuz yada okumadan ezbere yorum yapıyorsunuz kızacak bi durumda yok burası paylaşıp öğrenmek için.

2. C

Ynt: 2wd Modunda Sadece Ön Tekerlerin Dönmesi Gerekmiyormu ve ilk yanıtım 1. sayfada ztn daha ne kdr başından yapablirm.
  3. C

Ynt: 2wd Modunda Sadece Ön Tekerlerin Dönmesi Gerekmiyormu ismim Çoşkun deil ayrıca Coşkun ;) bunun sonuyla başıyla alakası yok ortada bir soru var herkes bi şekilde cvplamaya çalışıyor,soruları ve yanıtları snde okursan karışıklık olmaz.

4. C

Ynt: 2wd Modunda Sadece Ön Tekerlerin Dönmesi Gerekmiyormu en başta arkadaşın sorduğu soruyu okursan görürsün...
  5. C

Ynt: 2wd Modunda Sadece Ön Tekerlerin Dönmesi Gerekmiyormu bi çok kez kaldırdık ayar falan yaparkende tekerleri çevirdik 2wd modunda ön tekeri çevirince arka kendiliğinden dönmez yada arkayı çevirince ön dönmez.

6. C

Ynt: 2wd Modunda Sadece Ön Tekerlerin Dönmesi Gerekmiyormu ewt

7. C

Ynt: 2wd Modunda Sadece Ön Tekerlerin Dönmesi Gerekmiyormu ön tekeri çevirince şaft ve teker dönüyorsa 2wdde ble arkalar bağlı oluyor,bağlı olmamış olsa dönmemesi gerekr,örneğin vitara düşün 2wd modunda araç havada olsa arkayı çevirsen ön dönmez yada önü çevirsen arka dönmez.
  8. C

Ynt: 2wd Modunda Sadece Ön Tekerlerin Dönmesi Gerekmiyormu 2 çekerde sadece şaft dönüyorsa, arkadaş 2 çeker modunda teker dönüyor demiş sadece şaft deil ?
  9. C

Dacia Duster - 1.5 dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi)

Ynt: Dacia Duster - 1.5 Dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi) 3 5 ps mi :))) 30 40hpden bahsediyoruz 100nm torktan bahsediyoruz :)) neyse grk yok herkes istediği gbi kullanır burası forum bilgi paylaşım amaçlı.

10. C

Ynt: Dacia Duster - 1.5 Dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi) aynı cümlede egr kat iptali dpf iptali downpipe +chip yazıyor hepsi beraber uygulandığında yakıt düşmesi ve performans artması sözkonusu olarak yazdım forumda yapan arkadaşlar var ve 1 depoda 4 ltre gbi az yaktığını söylüyorlar.

11. C

Ynt: Dacia Duster - 1.5 Dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi) anlayan anlar alıntı yapmaya grk yok genelleme olarak yorum yaptım,bn kat iptali yakıtı azaltır demedim ztn, siz bunu nereden çıkarıyorsunuz performansı artırır dedim,yakıtı egr iptali düşürür dedim ve bazı üniversiteler bunu kanıtladı...
  12. C

Şanzıman Vites Oranları

Ynt: Şanzıman Vites Oranları vites oranı çözüldü ztn, vites oranı değil muhabbet diff oranı yorumları oku bnce

13. C

Ynt: Dacia Duster - 1.5 Dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi) siz çevreyi düşünün ama savaş uçaklarının ve hala 50 60 model araçların çevreyi nasıl kirlettiğinide bi göz önünde bulundurun...
  14. C

Ynt: Dacia Duster - 1.5 Dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi) bn katalizör kanıtlandı demedim egr kanıtlandı dedim susturucu ve katalizörü karşılaştırmak ayrı saçmalık zaten siz alkol alıp yorum yapıyorsunuz sanırım, 4x4 ve 4x2 karşılaştırması yapılmış yorumları iyi okuyun derim...
  15. C

Ynt: Dacia Duster - 1.5 Dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi) 4x2 ve 4x4 tartışmalarındada 4x4 kesnlkle hertürlü önde, tartışması ble hata 4x4 aracın yol tutuşu 4x2ye göre daha stabil olur ve arazi performansıda cabası... ve offroad abs denilen lock konumundaki sistem 4x2de yk, hele o 1. vites...

16. C

Ynt: Dacia Duster - 1.5 Dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi) egr dip gaz yapınca bile tamamen devreden çıkmıyor ve ülkemizdeki mazot kalitesi sebebiyle yanan gazı tekrar yanma odasına soktuğu için aracın emme manifoldu subapların olduğu yerer ve motorun bazı bölümleri kurum bağlıyor
  17. C

Ynt: Dacia Duster - 1.5 Dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi) bunlar motoru emisyon için sıkan şeyler iptal edilince rahat çalışır fazla gaz vermeden araç toplar yakıtı artırmaz ve egr iptalinin performansı yükseltip yakıt yakışını azalttığı kanıtlandı.
  18. C

Ynt: Dacia Duster - 1.5 Dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi) kat iptali ile geniş down pipe uygulaması güzel sonuç veriyor tabi egr iptali partikül filtresi iptali + chiple 150hp civarı 350nm civarı güç alınablir sanırım.garanti bitince yapılacak ilk işlem ;)

19. C

Ynt: Dacia Duster - 1.5 Dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi) ve rodaj yakıt ilişkisi konusunda Aktarma organlarının rodajı yeni otomobillerde söz konusu değildir. Rulmanın rodajı olmaz Yeni motorların parçaları metalurjik olarak ısıl işlemlere tabi tutulmuştur.km ler boyunca alışması beklenmez...
  20. C

T98 Kaiser Şanzman

Ynt: T98 Kaiser Şanzman bizim willys'da dizel isuzu motoru var tel no verirseniz görüşelim hocam

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri