Arama sonuçlarınız

1. A

Terios Otomatik Şanzıman

iyi günler arkadaşlar.daihatsu terios otomatik şanzımana su girme ihtimali varmı.tamire verdiğim şanzımana su girmiş.bu araç dağ tepe gezen sulardan geçen bir araç nasıl su girer anlamadım bu konuda bilgisi olan veya başına gelen varmı saygılar.

2. A

Triger Kayışı

slm arkadaşlar 2002 model teriosumun trigeri değişirmi 185000 km de zincir olduğunu söylüyorlar.birde su radyatörü temizlenirmi akıtma veya kaçak yok ön tarafı kirli gibi. saygılar.
  3. A

Otomatik Vites Teriosumda Uğuldama Sesi

Ynt: Otomatik Vites Teriosumda Uğuldama Sesi sizin araç 1.nesilmi kaç model

4. A

1.nesil Teriosumun Ön Camının Neresine Hgs Yapıştırmalıyım

Ynt: 1.nesil Teriosumun Ön Camının Neresine Hgs Yapıştırmalıyım çok tşkler sağolun
  5. A

Terios'cular Kaç Kişiyiz ?

Ynt: Terios'cular Kaç Kişiyiz ? 2002 terios ac at sx İstanbul hakan başak

6. A

1.nesil Teriosumun Ön Camının Neresine Hgs Yapıştırmalıyım

bilen arkadaşlar varsa kaçak geçiş durumuna düşmemek için ön camın neresine yapıştırmalıyım hgs yi saygılar.

7. A

Ynt: Otomatik Vites Teriosumda Uğuldama Sesi insanlara güvenip aracı baktırmadan aldım.eski sahibi mali müşavirmiş cumartesi günü Daihatsu Tezerlere götüreceğim.inş.uygun fiyatlarla atlatırız.
  8. A

Ynt: Otomatik Vites Teriosumda Uğuldama Sesi inşallah başka biryerdendir.bendede takıntı var insan arabada herşey dörtdörtlük olsun istiyor.teriosuda yeni aldık çokta sevdim.hayırlısıyla bir göstereyim sonuç ne olacak.
  9. A

Ynt: Otomatik Vites Teriosumda Uğuldama Sesi çok teşekkürler.çok rahatladım sağolun saygılar.

10. A

Ynt: Otomatik Vites Teriosumda Uğuldama Sesi çok tşkler difransiyelse yandık masrafı büyük olur heralde.nereye götüreceğimide bilmiyorum.

11. A

Daihatsu Terios Difransiyel Sorun !!!

Ynt: Daihatsu Terios Difransiyel Sorun !!! iyi günler benim teriosumdada bir uğuldama sesi var gaza yüklerndikce dahada artıyor siz ne yaptınız sorunu hallettinizmi saygılar
  12. A

Terios'um İçin Usta Tavsiye Edermisiniz?

Ynt: Terios'um İçin Usta Tavsiye Edermisiniz? tamer bey bende İstanbul samatydayım 2002 model terios aldım tezerleremi götüreyim.fiyatlar uygunmu ilgi nasıl saygılar. bu arada irtibatı koparmayalım benim adım hakan.

13. A

arkadaşlar otomatik vites teriosumda uğuldama sesi var gaza yüklendikçe dahada artıyor.şanzumandanmı yoksa difransiyeldenmi.pek anlamıyorum servise götürsem tuzluya malolurmu .bayağı bir üzüldüm bugün.birde araçta desi alarm var dört kapıyı kitliyordu bu sabah kitlemiyor buda ayrı sorun ne...
  14. A

2002 Terios Arıza Işığı Yanması

Ynt: 2002 Terios Arıza Işığı Yanması çok tşkler
  15. A

Terios harika

Ynt: Terios Harika tamer bey iyi günler siz daha önce teriosunuzun oksijen sensörünü Tezerlerde değiştirmişiniz.arıza lambanız yanıyormuydu.bendede lpg li terios var istanbuldayım.arıza ışığım bugün yandı ne dersiniz saygılar.

16. A

2002 Terios Arıza Işığı Yanması

arkadaşlar belki defalarca cevapladınız.ben 1 hafta önce eşime 2002 model lpg li terios aldım bugün motor arıza ışığı yandı.bazıları lpg den diyor.bazıları oksijen sensöründen diyor.istanbuldayım ne yapmalıyım bugibi sorununu çözen arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim saygılar.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri