Arama sonuçlarınız

1. ycakici

Forumda Fotoğraflar Görülmüyor

Arkadaşlar özellikle motokaravan bölümündeki mesajları takip ediyorum forumun kodlarında bir değişiklik var galiba fotoğrafları göremiyorum Yönetim ilgilenebilir mi? Teşekkürler

2. ycakici

Motokaravan İçin Araç Model Yılı Seçimi

Değerli arkadaşlar forumdan ve malum ikinci el sitesini sürekli takip ettiğim kadarıyla motokaravan yapımı için genelde 2005 ve üzeri modeller tercih edilmekte. Fiyat olarak ise 1998-2000 model araçlar ise ok daha uygun. Sizlere sorum sudur 1-Eski model (1998-2000) bir araç alıp karavan...
  3. ycakici

Kendi Karavanını Nasıl Yaparsın Kitabi. (ıngılızce)

Merhabalar. Az önce rastladığım güzel bir siteyi sizinle paylaşmak istedim 1993 model bir ford minibüsü geri dönüşümlü malzemeler ve buldukları ile 500 pounddan daha düşük bir fiyata karavana çeviren bir adam var Bütün bunları nasıl yaptığınız fotoğraflayıp kitaba dökmüş ve 7.5 pounda bu...

4. ycakici

Motokaravan 28.000 Tl , Çekme Karavan 18.000 Tl?

Arkadaşlar merhaba. Karavan meraklısı bir arkadaşınız olarak bir sorum daha var :D Elimizde minibüs aracımızla birlikte firmalara gittiğimizde 28.000 tl ve üzeri gibi bir fiyata aracımızı Motokaravana dönüştürebiliyoruz. Piyasada ise 18.000 tl (altı-üstü) gibi fiyatlara ise Çekme Karavan...
  5. ycakici

Çekme Karavanınızı Nerede Muhafaza Ediyorsunuz?

Merhaba arkadaşlar çekme karavan sahiplerine bir sorum olacak Kışın ÇK kullanmadığınız dönemlerde karavanı nerede saklıyorsunuz? Sokağa bırakıyor musunu? çalınmaması için ne gibi önlemler alıyorsunuz? VEya ÇK'yı yazın gittiği yerde karavan kampında mı bırakıyorsunuz?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri