Arama sonuçlarınız

1. kraina

Pajero Wagon 3.2 Di-d Ile Ukrayna Keşif

uzunca süre ya eksiklerden, ya hayatın gailesinden erteleye erteleye gına gelir ya, bize de aynı öyle oldu ve yeter deyip atladık Pajero'ya, çıktık yola ve 7 gece-8 gün boyunca, 1400 km gezdik durduk.. araç donanımsız ve standart hatta üstündeki dunlop lastikler bile hala orjinal ve tabi ki...

2. kraina

Şişme Çadır

bahar geldi, çadırlar fora... son zamanlarda öne çıkan şişme çadırlar arasında, internette böyle bir örneğe rastladım.. denge ve dayanıklılık açısından daha iyisini görmedim.. videosu: internet sitesi: Facet facebook: Facet Inflatable Tents
  3. kraina

Kamp Için Ekstra Bagaj Imkanı

bagaja sığmayan veya koymak istemediğiniz eşyalar için alternatif taşıma sistemi ! araçüstü tavan bagajından daha fazla taşıma kapasitesi sunuyor. araç haliyle biraz uzuyor ama römorkla uzadığı kadar değil :rolleyes: ekte sadece iki resim var ama dileyen youtube veya gugıl aacadan 'hitch cargo...

4. kraina

Her Kampın Ihtiyaci; Bot+bagaj

ne zamandır aklımda olan şeyi internette gördüm, paylaşayım istedim ! linki http://www.aquabox.su/ ama tamamen Rusca :confused: TC de böyle bisey yapılamaz mı ? yapabilecek usta /üretici çıkar diye düşünüyorum. çünkü imalat iyi bizde.. illa birebir kopya olması gerekmez, farklı hatta daha...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri