Arama sonuçlarınız

1. burak-TB2NGJ

Kocaeli'de Yamaç Paraşütü Kursları Var mı?

Merhaba, 2017 mart 'ta Kocaeli Hava Sporları Kulübü Derneği (KOHAVK) kuruldu. Şu anda 23 Yamaç Paraşütü pilotu üyemiz var. Kocaeli Yamaç Paraşütü

2. burak-TB2NGJ

Karavan Ile Ilgili Blogumuz

Herkese merhaba, Karavanımız Gandalf ile gezilerimiz ve yeni karavanımızı yapma hikayemizi sizlerle paylaşmak için bir blog yayınladık. Ziyaretlerinizi bekleriz. www.besincigununsafagindadoguyabakin.com
  3. burak-TB2NGJ

Motokaravan Olarak VW Grubu Araçlar Hakkında Herşey

Yetme konusunda beklentiler çok önemli. Benim aracım 1.6 benzin + LPG daha geçen hafta karadeniz turu yaptım 2700 KM. tık demedi ve çoğu yayla yolunda beni performansıyla şaşırttı. Önceki mesajımda dediğim gibi; önemli olan içine sinmesi. Daha alırken o araç seni mutlu etmiyor ve...

4. burak-TB2NGJ

Motokaravan Olarak VW Grubu Araçlar Hakkında Herşey

Merhaba adaş, Mesaj yazılalı 1 ay olmuş ama olsun.. Bende bir T3 karavan kullanıcısıyım. Bu benim 2. T3 'üm. Kendimce tavsiyelerde bulunabilirim sadece. Kaporta ve taban önemli evet, çürük olmazsa rahat edersin. Ama ufak tefek kusurlar halledilir öyle çokta dert değil. Bence motor daha...
  5. burak-TB2NGJ

Hangi Psa

Herkese merhaba, İçini kendim yapacağım 15m3 bir araç almak üzereyim. Ancak kafamı karıştıran, psa grubundaki araçlardan aynı yaş ve aşağı yukarı aynı kilometrelerdeki modele göre fiyat farklılıkları yani 2005 model bir ducato ile boxer 350LH ve master arasında 4-5 bin TL fark var. Renault...

6. burak-TB2NGJ

2015 Fiat Ducato Motokaravan - Satılık

Böyle bir ilan yok diyor

7. burak-TB2NGJ

81 Model T3 Satılık

Merhaba, 81 model T3 aracım nakit ihtiyacından dolayı satılıktır. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-karavan-motokaravan-wolkswagen-t3-karavan-182494778/detay/
  8. burak-TB2NGJ

Bursa Misi Kamp Karavan Tesisi

Ynt: Bursa Misi Kamp Karavan Tesisi Bende 2 hafta kadar önce iş için gittiğim bursa'da konaklamam gerekti ben de aracımla misi kampına gittim. Ulaşımı gayet rahat, yol üzerinde tesise gelmeden 5 dak. önce market var. Tesis gayet temiz ve korunaklı. Wc sıcak duş ve mutfak var. Tesisde halen...
  9. burak-TB2NGJ

Panelvandan Motokaravan Dönüşümü İçin Yeni Kanun Durumu

Ynt: Panelvandan Motokaravan Dönüşümü İçin Yeni Kanun Durumu bilgiler için teşekkürler. Bir konu daha var onu yazmayı unuttuğumu fark ettim. Şehir içine ve 1.köprü gibi yerlerden geçebilme olayı. Tek cam açılmış ve ruhsatında motokaravan M1 yazan bir araç gündüz saatinde her hangi bir caddeye...

10. burak-TB2NGJ

Ynt: Panelvandan Motokaravan Dönüşümü İçin Yeni Kanun Durumu 81 model benzin + LPG hava soğutmalı. Dolap, 600 watt inverter,mobil ocak,30 lt temiz su + evye, d2 webasto var.

11. burak-TB2NGJ

Ynt: Panelvandan Motokaravan Dönüşümü İçin Yeni Kanun Durumu cevap için teşekkürler, 2+1 kişiyim en fazla.. +1 olan kızım 2 yaşında.. Ben işim gereği sık seyahat ediyorum. Yazılım işi yapıyorum. daha çok mobil ofis olarak kullanıyorum. T3 'ü alma nedenimde buydu. Arada sırada da keyfi...
  12. burak-TB2NGJ

Herkese merhaba, Ben Burak, Kocaeli 'den Motorcu ve 81 model bir T3 camper sahibiyim. Derdim şu. T3 'ümü satıp hatta yapabilirsem bir PSA ile takas edip onu yavaş yavaş bir motokaravan'a dönüştürmek istiyorum. Sitenin uzun zamandır takipçiyisim ve bir çok dönüşüm projesini teeek teeek...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri