Arama sonuçlarınız

1. acemi devran

Nesilden Nesile Beş Vakit Ezan

Ynt: Nesilden Nesile Beş Vakit Ezan :)Teşekkürler Orhan bey.

2. acemi devran

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu emekli memur karavan hevesim var sizlerle tanışmak gezmek hoşca vakit gecirmek amacın hoşgeldiniz inşallah karavan alırsınız.
  3. acemi devran

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu emekli memur karavan hevesim var sizlerle tanışmak gezmek hoşca vakit gecirmek amacın hoşgeldiniz inşallah karavan alırsınız.

4. acemi devran

Aynı Haftada Hem Çöl Hem Kum Ve Deniz...tunus...

Ynt: Aynı Haftada Hem Çöl Hem Kum Ve Deniz...tunus... :) Gezi yazınızı yeni okudum.Anlatımınız çok güzel,teşekkür ederim.Karavanla Fas,Cezayir,Tunus gezilebir mi?Ne dersiniz.
  5. acemi devran

İzlanda (şubat 2015)

Ynt: İzlanda (şubat 2015) :) İlgiyle takip ediyorum.

6. acemi devran

Hızlı Norveç turumuz

Ynt: Hızlı Norveç Turumuz :o Sayın Bartek bu geziyi hangi araçla yaptınız biraz daha ayrıntı anlatırmısınız?

7. acemi devran

Yurtdışına Karavan İle Çıkmak

Ynt: Yurtdışına Karavan İle Çıkmak Sevgili Sadık Bey, bir arkadaşım Dukato araç aldı onu karavana çeviricez . Bizden rica etti bizde onu kırmayıp bu gezimizi arkadaşımızın karavanını tamamladıktan sonra kısmetse 2 veya 3 araç yapmaya karar verdik. Çalışmalarımız hızlanmaya başladı kısmetse...
  8. acemi devran

Orta Asya Gezisi

Ynt: Orta Asya Gezisi :) Gelişmeleri ilgi ile takip ediyorum.
  9. acemi devran

Karayolu İle Kazakistan Moğolistan Japonya Ve Güney Koreye Gidebilecek Yol Arkadaşları Aranıyor

Ynt: Karayolu İle Kazakistan Moğolistan Japonya Ve Güney Koreye Gidebilecek Yol Arkadaşları Aranıyor Selam Ergün bey gezi rotanız bizimde hayal ettiğimize benzer.Hangi araçla gideceksiniz.Yaklaşık maliyet nedir.Başka katılan var mı?Biraz ayrıntıya girseniz.

10. acemi devran

Uluslararası Ehliyet / Viyana Paktı Antlaşması

Ynt: Uluslararası Ehliyet / Viyana Paktı Antlaşması Mesut bey, ayrıntılı cevabınıza teşekkür ederim.Anladığım kadarıyla yeni ehliyetlerimizi alıncaya kadar Turinge mahkumuz ve İDP ücretini ödememiz gerekiyor. :(

11. acemi devran

Ynt: Uluslararası Ehliyet / Viyana Paktı Antlaşması Sadık bey, eğer Bulgaristan'a aracınızla turist olarak girmeyi düşünüyorsanız, AT sınırınını ilk geçişiniz olduğundan hemen uluslararası sürücü ehliyetinizi (İDP) göstermek durumundasınız. Yunanistan yada Fas'dan İspanya'ya geçişte de durum...
  12. acemi devran

Ynt: Uluslararası Ehliyet / Viyana Paktı Antlaşması :o Bu konuyu çok iyi bilmiyorum.Yani turingten uluslar arası ehliyet almak pahalı ise Bulgaristandan nereden alınacaksa albilirmiyiz?diye sormuştum.

13. acemi devran

Araba İle Avrupa Turumuz

Ynt: Araba İle Avrupa Turumuz :) Güzel ve net bir gezi olmuş.Koordinatlar ve gezilecek yerler hakkındaki bilgilerden faydalandım.Yalnız Estergonu atlamışsınız.
  14. acemi devran

Ynt: Uluslararası Ehliyet / Viyana Paktı Antlaşması :o Uluslararası ehliyeti Bulgaristandan alamıyor muyuz?
  15. acemi devran

Yunanistan'da ki Uluslararası Ehliyet Sorunu

Ynt: Yunanistan'da Ki Uluslararası Ehliyet Sorunu :oYunanistana girişte istenen uluslararası ehliyet konusu benimde ilgimi çekti.Şimdi mevcut ehliyetlerimizle yunanistanda araç kullanabilecekmiyiz?

16. acemi devran

Garmin Gps Hangi Model.....

Ynt: Garmin Gps Hangi Model..... :)Teşekkür ederim,Reha bey.Magellan biraz pahalı gelecek ama garmini inceliyorum.
  17. acemi devran

Tente İthalatcısı ?..

Ynt: Tente İthalatcısı ?.. :)İnsel bey tenteniz hayırlı olsun.Güle güle kullanın,memnun olup olmadığınızı bildirirseniz sevinirim.
  18. acemi devran

Omnistor Model Tente

Ynt: Omnistor Model Tente :)merhabalar tente fiyatlarını bende merak ediyorum.

19. acemi devran

Garmin Gps Hangi Model.....

Ynt: Garmin Gps Hangi Model..... :)Merhabalar bende karavan için bir gps cihazı almak istiyorum.hangi markayı tercih edeyim.yardımcı olabilecek var mı?
  20. acemi devran

Yurtdışına Karavan İle Çıkmak

Ynt: Yurtdışına Karavan İle Çıkmak :)Selam geçte olsa bende geldim.gulozkolayli ile karaali71 gezilerini gerçekleştirebildiler mi?Yazarlarsa memnun olurum.Bizde nisanda Yunanistan ve balkanları gezmeyi düşünüyoruz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri