Arama sonuçlarınız

1. FuadMammadov

Türkiyede İlk Gezgin Kamp Planlamam

Ynt: Türkiyede İlk Gezgin Kamp Planlamam tesekkurler

2. FuadMammadov

Türkiyede İlk Gezgin Kamp Planlamam

Ynt: Türkiyede İlk Gezgin Kamp Planlamam temmuz ayinda geceler uyumak icin anltay civarinda uyku tulumuna ihtiyac varmidir?
  3. FuadMammadov

Rusya Hazır Gezi Rehberi ( Fuad Farkıyla )

Ynt: Rusya Hazır Gezi Rehberi ( Fuad Farkıyla ) abi o zaman senin 25-26 mayıs tarihlerinde petersburgda olman lazım. Ukrayna konusu evet karışık. ben Ukraynaya girmeden Turkiye Gürcüstan Rusya yolunu takip etmenizi tavsiye ederim. Çünki Donets, lugans gibi Rusya sınırında bulunan şehirler şu...

4. FuadMammadov

Yürüyen Adam

Ynt: Yürüyen Adam Merhaba Mustafa. güzel sözler. çok beğendim. belkide aynı yaşta olduğumuzdan kafa dengiiz. sana bu yolda başarılar diliyorum. yüreğinin götürdüyü yere git. bir kitap yazıcak olursan bana da imzalı birini yollarsın :) saygıyle sevgiyle kal
  5. FuadMammadov

Ynt: Rusya Hazır Gezi Rehberi ( Fuad Farkıyla ) Şadan abi, nasıl bir bilgi edinmek istersiniz? bu gezinin özel bir tarihi yok. yani etkinlikden daha fazla bilgilendirme amaçlı. ben Türkiyeden olan arkadaşlara yardımcı olmak paylaşmak istedim. Şayet gelen, beni de davet eden olursa (tarihi...

6. FuadMammadov

Jamaica Gezi Rehberi

Ynt: Jamaica Gezi Rehberi özellikle gitmek istediğim ülkelerden. amma konuya 5 yıl olmuş yorum yapılmamıış))

7. FuadMammadov

Ynt: Rusya Hazır Gezi Rehberi ( Fuad Farkıyla ) tabii ki, ben genel olarak yazdım. belirli istekleriniz doğrultusunda bu geziye ilaveler deyişiklikler edile bilir. tabii ki, rota değişmeden. Rota deyişirse Altin daire olmaz o yüzden. bende üzerinde geliştirmek üzere bir kaç rota daha var...
  8. FuadMammadov

Ynt: Rusya Hazır Gezi Rehberi ( Fuad Farkıyla ) Şimdilik bennen bu kadar. Gelen olursa haberleşelim :) +79877303651
  9. FuadMammadov

Ynt: Rusya Hazır Gezi Rehberi ( Fuad Farkıyla ) 5. Gün: Александров - Сергиев Посад - Москва

10. FuadMammadov

Ynt: Rusya Hazır Gezi Rehberi ( Fuad Farkıyla ) 4. Gün: Ярославль - Ростов - Переславль - Александров

11. FuadMammadov

Ynt: Rusya Hazır Gezi Rehberi ( Fuad Farkıyla ) 3. Gün: Плёс - Кострома - Ярославль
  12. FuadMammadov

Ynt: Rusya Hazır Gezi Rehberi (fuad Farkıyla) 2. Gün: Суздаль - Иваново - Плёс

13. FuadMammadov

Ynt: Rusya Hazır Gezi Rehberi (fuad Farkıyla) 1. Gün: Москва - Владимир - Боголюбово - Суздаль
  14. FuadMammadov

Herkese merhaba. Rusya bilindiği kadarıyla dünyanın en büyük ülkesi. En büyük ülke demek bir ucunnan diğer ucuna trenla bir haftadan fazla bir sürede gitmek demek :) Gezginci arkadaşlarımızın zaman ve masraflarını aşmadan Rusyanın kültürünü, insanlarını, şehrini, tarihini tanıması, Rusyadan...
  15. FuadMammadov

Avatar Yüklediğimde Hiçbirşey Gözükmüyor!

Ynt: Avatar Yüklediğimde Hiçbirşey Gözükmüyor! benim de avatar sorunumu çöze bilirmisiniz?

16. FuadMammadov

Rusya'ya Arabamla Gitmek İstiyorum.

Ynt: Rusya'ya Arabamla Gitmek İstiyorum. güzergah ortalama
  17. FuadMammadov

Rusya'ya Arabamla Gitmek İstiyorum.

Ynt: Rusya'ya Arabamla Gitmek İstiyorum. merhaba. ben burda yaşıyor ve okuyorum. gelirken ehliyetinizi ve pasaportunuzu noterli tercümesini yanınızda bulundurun. ingilizce olan pasaportunuza yalnızca sınırda bakarlar. ülke içinde rusça noter tercümesi gereklidir. yalnızca siz deöil gelicek olan...
  18. FuadMammadov

Nerede Ne Yemeli ?

Ynt: Nerede Ne Yemeli ? bulunduğum ülkelerden genel olarak söyleye bilirim ki: Rusyada - pelmeni, xolodeç, uxa, blini, peraşki, şi Ukraynada - borş, kotlet po-kievskiy, pampuşki, sırniki Azerbaycanda - lüle, tike kabab, bıldırçın kababı, döşeme plov, sac içi, qutab, yarpaq dolması, cız-bız...

19. FuadMammadov

Nivaya Koltuk Yardım

Ynt: Nivaya Koltuk Yardım fotoğraf bekliyoruz)
  20. FuadMammadov

Niva Salonda Ses, Titreşim Sorununun Çözümü

Ynt: Niva Salonda Ses, Titreşim Sorununun Çözümü ben de ilk defa duyuyorum. ola bilirki ad farklı. o yüzden sorun var. benim hidrolik dediğim bu sistem biraz pahalı 1200tl civarında ama muhteşem bir şey.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri