Arama sonuçlarınız

1. FuadMammadov

Rusya Hazır Gezi Rehberi ( Fuad Farkıyla )

Herkese merhaba. Rusya bilindiği kadarıyla dünyanın en büyük ülkesi. En büyük ülke demek bir ucunnan diğer ucuna trenla bir haftadan fazla bir sürede gitmek demek :) Gezginci arkadaşlarımızın zaman ve masraflarını aşmadan Rusyanın kültürünü, insanlarını, şehrini, tarihini tanıması, Rusyadan...

2. FuadMammadov

Niva Salonda Ses, Titreşim Sorununun Çözümü

forumda dolanırken bazı arkadaşların arabanın salonunda olan yüksek ses, titreşim probleminden rahatsız olduğunu gördüm. bu konuda size tavsiye ede bileceğim ТРАВЕРСА КПП 21214. 2012 ve sonrası nivalarda yardımcı olacaktır. şimdi bunun türkçesini bulmakta zorlanıyorum. ama internetden sifariş...
  3. FuadMammadov

Memleketten Özel Tuning Nıvalar Ve Fiyatları

Niva severler için özel 2 niva ve fiyatları. 1. Yıl 2000, 85000km, fiyatı 800000rubl yaklaşık 35000tl

4. FuadMammadov

Gezenbilir Rusya Grubu

Ben Rusyanının Mariy-El cümhuriyyetinin Yoşkar-Ola şehrinde yaşıyor ve yüksek lisans turizm okumaktayım. Kaldığım şehir Moskovaya 750km, Tataristanın başkenti Kazana ise 150km uzaklıkta.
  5. FuadMammadov

Bir Karavan Var Aklımda

herkese merhaba. ben çocukluğumdan beri arabalara uzak birisiyim. ama gezgincilik tutkum sayesinde artık arabasız olmayacak biliyorum. ama bir arabam olacaksa bu mutlaka karavan olmalı. sizden teknik ve mali konularda yardim bekliyorum. aklimdaki karavan eski volkswagen tipli karavan (resim...

6. FuadMammadov

Rusya Gezi Arkadaşı (rehberi)

Arkadaşlar ben Rusyada turizm yüksek lisans öğrencisiyim. Ayda iki kez farklı şehirleri arkadaşlarla geziyoruz. Buralara gelicek olursanız ve zaman ve mekan uygun olursa sizlere arkadaşlık ede bilirim.

7. FuadMammadov

Türkiyede İlk Gezgin Kamp Planlamam

Salam aleykum. Bu yaz Temmuzun sonlarına doğru arkadaşımla Türkiyeye Akdeniz bölgesine (Bodrum-Marmaris-Fethiye-Kemer-Antalya-Alanya) gezgin kampçı olarak gelmeyi düşünüyoruz. Türkiyede Gürcistan sınırından başlayıp Karadeniz şeritiyle devam edip İstanbula kadar süren bir otobüs gezim oldu...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri