Arama sonuçlarınız

1. mntklfrs

Heider Pro5

İyi forumlar Daha önce hiç telsiz kullanmadım, şu an İki adet Heider Pro5 telsizim var, bu telsizlerden daha önce kullanan var mı? tecrübelerini öğrenmek isterim. saygılar Harun

2. mntklfrs

Kuş Misali

KUŞ MİSALİ I Ortada hesap yanlışlığı yok, Yavrumuz vakitsiz doğdu: Tam sekiz aylık. Bilmem ne vardı acele edecek? Sekiz aylık çocuk yaşamazmış, Bunu da bizim gibiler söylüyor; Belki yaşadığı evler bulunur, Zor yaşar bunun dokuz aylıkları Bizim buralarda. Ne yapalım, yetmezse ömürcüğü, Daha bir...
  3. mntklfrs

Mataramda Tuzlu Su

MATARAMDA TUZLU SU West Indies,Kızıl Elma,İtaki,Maçin! Uzun yola çıkmaya hüküm giydim. Beyazların yöresinde nasibim kalmadı yerlilerin topraklarına karşı şuç işledim zorbaların arasında tehlikeli bir nifak uyrukların arasında uygunsuz biriyim vahşetim beni baygın meyvaların lezzetinden kopardı...

4. mntklfrs

Defender Ve Sinema

bir çok film izledim, ama Defenderle yeni tanıştığım için önceki izlediğim filmlerde defenderin kullanıldığı filmler olup olmadığını hatırlayamıyorum illaki vardır. Dün Görevimiz Tehlike 5 filmini izlerken bizim hacıemmi 70. dakikalarda sahaya girip kötü adamlardan birine çarpmış esas oğlana...

5. mntklfrs

Efsane Defender Reklami

6. mntklfrs

Ucuz Defender Kriterleri Ne Olmalı ?

İyi forumlar değerli arkadaşlar - offroad amacı yok -şehir içinde genelde araç ihtiyacı yok, lazım olduğunda kullanılacak -piknik gezmeleri olacak Ucuz bir Defender'de 90'lık ve 110'luk olmazsa olmaz limitler nelerdir ? Fiyat Yıl motor türü motor değeri atalım :) %60 dan aşşağı alınmaz gibi...
  7. mntklfrs

Minikaravan İçin Araç Tavsiyesi

Tüm gezenbilir ailesine iyi forumlar. Henüz bir araç sahibi değilim, yakın zamanda hafta sonları ailecek bizi doğaya taşıyacak aynı zamanda şehir içinde de kullanabileceğim, ucuz ama fazla sorun çıkarmayacak bir minivan düşünüyorum. İnternette çeşitli sitelerde camper conversion adıyla dönüşüm...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

SON KONULAR

Geri