Arama sonuçlarınız

1. gurcanbulut

2005 3.7 Yakıt Durumu Araştırması

Arkadaşlar merhaba, Kış aylarının gelmesi, havaların soğuması, trafiğin artması ile yakıt tüketimim alt üst oldu. Sizlerden bilgi almak istedim. Yazın 18-19 lt olan lpg tüketimin 23 lt civarina çıktı. Sizde durum nedir? SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. gurcanbulut

Jeep Liberty Kapı Hoparlör Boyutları

Arkadaşlar merhaba, 2005 kj için kapı hoparlörlerini değiştirmek istiyorum. Boyutu hakkında bilgisi olan varmıdır. Daha önce değiştirenlerden bilgi almak isterim. Aracıma pioneer teyp taktım ve ses kalitesini arttırmak istiyorum. Önerilere açığım... SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak...
  3. gurcanbulut

Bu Aracı Tanıyan Varmı?

Arkadaşlar merhaba. Bir dostumuza araç bakıyoruz. Linkteki aracı tanıyan varmı? ACİL TAKASLI SORUNSUZ JEEP İlan No: 366542758 1993 Jeep Grand Cherokee 5.2 26.500 TL Sahibinden satılık ikinci el - 366542758 GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. gurcanbulut

2005 Jeep Liberty 3" Yükseltme Ve Kumho At51 Uygulaması

Merhabalar, Yakın zaman önce ZJ den KJ ye geçtim. Eeee tabi 5.5" yükseltme kitli bir araçtan standart bir araca geçince insan kendini kötü hissediyor :D Bir süredir araştırma halinde idim. Yükseltme ve Jant-Lastik konusunda ne yapabilirim diye düşünüyordum ve sonunda bir karara vardım. Önce...
  5. gurcanbulut

Bf Goodrich All Tarrian T/a Ko2 Mi? Cooper Discoverer At/3 Mü?

Arkadaşlar aracıma lastik alıcam. Kararsız kaldım. Hangi lastik? Bir yanda BF Goodrich All Tarrain KO2, diğer yanda Cooper Discoverer AT/3... Kullananlardan yprum alabilirmiyim?

6. gurcanbulut

2005 3.7 Liberty Lastik Seçimi Konusunda Yardım

Arkadaşlar merhaba, Aracıma yeni lastik almak istiyorum. Tercihim daha öncede kullandığım BF Goodrich AT almak. Ancak ebat konusunda sıkıntılarım var. öncelikler aracımın üstündeki orjinal ebatta (235/65/17) BF yok. ya 225/65/17 alıcam yada 245/65/17... Biri küçük biri büyük oluyor tabi ki. He...

7. gurcanbulut

Yurtdışı Parça Siparişi Için Hangi Siteleri Önerirsiniz.

Arkadaşlar merhaba, Malum Türkiye de bizim araçların parçaları çok pahalı. Bundan sebep Yurtdışından parça siparişi verebileceğimiz siteler hakkında bilgi paylaşımı yapmak isterim. ebay.com en bilindik site fakat çok yerde kargo ücretinden dolayı Türkiyedeki fiyatları aşıyor...
  8. gurcanbulut

Liberty Gaz Kesme Problemi

Arkadaşlar merhaba, Aracımda bir süredir yüksek devirlere çıkarken gaz kesme problemi yaşıyorum. Bu bazen sıksık tekrarlıyor, bazende hiç yapmıyor? Sorunu yaşama durumları genelde bayır çıkarken yüksek devirlere çıktığımda yada ani hızlanma gereksinimlerinde. Sizce sorunun kaynağı ne...
  9. gurcanbulut

Sahibinden Tam Donanımlı Offroad Aracı

FİYAT: 35.500 TL İSTEYENE LEDLER VE TELSİZ HARİÇ: 33.600 Aracım profesyonel ekipmanlarla hazırlanmış ve yorulmamıştır... Ciddi bakım yapılmış ve temiz kullanılmıştır. Aracımda 20-25 bin arası donanım vardır. Lütfen buna göre değerlendirme yapın... Yapılan işlemler... 165.000 km de bakımları...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,470
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR