Arama sonuçlarınız

1. G

Defender 110 Arıyorum

Merhabalar, iyi durumda, otokar servis bakımlı, LR Defender 110 aracım var. Ciddi alıcı iseniz özelden mesaj atın bilgi vereyim

2. G

Defender 110 Arıyorum

merhaba, hala arıyorsanız mesaj atın görüşelim
  3. G

Geri Görüş Kamerası

Arkadaşlar, aynaya monte edilen bluetooth lu dikiz aynalı modellerden aldım. mp3, video gösteriyor. Geri haricinde isterseniz ilave kamera takılmasına da izin veriyor. arka kapı üzerinde yedek teker olduğundan çeki demirinin yanına bir parça ile kamerayı monte ettim. böylelikle kameradan...

4. G

Bende Defender 110 Ile Bu Hastaliga Giris Yaptim

Hayırlı olsun
  5. G

Uygun Defender Lastik

Merhabalar, bende araziden çok asfaltta kullanıyorum. Araştırmalarım ve yıllardır defender kullanan büyüklerimden aldığım görüş doğrultusunda "hankook dynapro mt lt285/75r16" lastik aldım. lastik sesi yok. sadece aracınızın sesini duyuyorsunuz. ben memnun kaldım. Bu lastiği inceleyebilirsiniz...

6. G

Ben De 110 V8 Ile Aranızdayım :)

Hayırlı uğurlu olsun.

7. G

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

şubat 2016' da orijinal amerikan bir Grand Cherokee 5.2 ile güçlü araçlar kervanına katıldım. Eylül 2016 itibariyle de puma motorlu Land Rover Defender 110' a geçiş yaptım. Bundan sonra inş defender ile yola devam. Herkese kazasız sürüşler dilerim.
  8. G

Geri Görüş Kamerası

Arkadaşlar, bu konuyla ilgili yakın zamanda uygulama yapan var mı?
  9. G

Grand Cherokee Wj Ön Tampon Gizli Vınc.

Sayın 2fast4u güle güle kullanın, güzel görünüyor. rica etsem ustanızın telefonunu bana da mesajla gönderebilir misiniz?

10. G

Çekme Kancalarını Nerede Bulabilirim?

Sayın KLL merhaba, son mesajınızdan sonra bayağı bir süre geçmiş ama yine de yazmak istedim. 2010 da yaptırdığınız çekme kancalarına ait resim var mıydı? eğer varsa ve paylaşabilirseniz sevinirim. Saygılar sunuyorum.

11. G

Grand Cherokee (zj) Orjinal Tamponuna Vinç Uygulamaları

Arkadaşlar merhaba, konuya uzun zamandır herhangi bir bilgi yazılmamış. Bu veya benzeri uygulamaları yaptıran veya konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar görüşlerini paylaşırsa sevinirim. şimdiden teşekkürler.
  12. G

Sökülebilir ön tampon vinci ve geri çekme aparatı.

yararlı paylaşım için teşekkürler

13. G

Zj Kasa Gc Için Navigasyon Ve Ekranlı Multimedya Uygulamalarınız

Arkadaşlar merhaba, mevcut cd' li orijinal teybimin yerine navigasyonlu, geri görüş kamerası bağlanabilen (double din denilen) ekranlı multimedya sistemi monte edip edilemeyeceğini merak ediyorum. Mevcut teyp yuvasına çok fazla zarar vermeden bu tip bir uygulama yapan veya harici sistem kuran...
  14. G

Dik Tırmanışlarda Dikkat Edilmesi Gerekenler

yararlı paylaşımlar için teşekkürler
  15. G

Grand Cherokee Far Yetersizliği

Arkadaşlar konu zamanı 2013 ancak bu tür durum yaşayanlar olursa diye yazmak istedim. Benim farlarımda akşamları iyi aydınlatmıyordu. Far değişimi düşünen olursa orjinal cam farlardan alınması görüşün mevcut farımıza göre daha belirgin iyileşmesi bakımından önemli olduğunu öğrendim. Far...

16. G

Jeep Grand Cherokee (ZJ)'ciler Kaç Kişi?

Merhabalar, Şubat 2016' da aranıza katıldım 94/5.2/Mersin
  17. G

Jeep Sahiblerine Biri Daha Eklendi ( Buda Benim XJ 1994 )

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın.
  18. G

Babadağ Uçurum Kazası...

Allah rahmet eylesin, geride kalanlara sabır diliyorum

19. G

93 Jeep Grand Cherokee ZJ Tamir Kitapçığı

merhaba arkadaşlar, linkleri yenilemeniz mümkün müdür? veya kullanma klavuzu temin edebileceğim adres bilen varsa paylaşılırsa sevinirim.
  20. G

Grand Cherokee 97-98 Model 5.2 Arıyorum

hayırlı olsun,

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto