Arama sonuçlarınız

1. ilkerkizmaz

Almanya’da Karavan Kiralamak Için Önerilerini Paylaşmak Isteyenlere Şimdiden Teşekkür Ederim..

Almanya’da karavan kiralayıp 20 gün gezmek istiyoruz . Daha evvel çekme karavan ile Sicilya ve Avusturya turu yapmıştık . Şimdi 18 aylık bir kızımız var.. İlk defa karavan tatiline çıkacak.. İtalya çok sıcak oluyor.. Çocukla zorluk yaşayabiliriz . Daha serin ve keyifli olur diye Almanya...

2. ilkerkizmaz

Istanbul-avusturya Çekme Karavan Turu..

Selamlar.. İstanbuldan çıktıktan sonra Bulgaristan ve Sırbistanda birer gece konaklayıp Macaristana kadar devam etmek istiyoruz..Macaristan d da iki gece konaklayıp Budapeşte yi gezmek istiyoruz..Avusturya ya ulaştığımızda da Viyana,Salzburg,Graz da vakit geçirip Zagrep ve Makedonya üzerinden...
  3. ilkerkizmaz

Istanbul-avusturya Çekme Karavan Turu..

Selamlar.. Mayıs ayı sonu eşimle birlikte çekme karavanımızla İstanbuldan Avusturya ya doğru yola çıkıcaz..Güzegahımız:Bulgaristan,Sırbistan,Macaristan ve Avusturya..Güzergahla ilgili paylaşmak istediğiniz tecrubeleriniz olursa çok sevinirim.. Sevgiler..

4. ilkerkizmaz

Motokaravanla Dünya Turu

Selamlar.. Ben çeşitli sosyal medya hesaplarından dünyayı gezen birçok insanı takip ediyorum..Bu fikirle yaşamanız ve yola çıkma düşüncesi bile takdire şayan..Biz geçen yıl 2.10 çekme karavanla İstanbuldan Sicilya yaptık..Balayımızda da balkanlar ve hırvatistan turu yaptık arabayla..Benim size...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri