Arama sonuçlarınız

1. umitbektas

Suzuki Samurai Kislik Hardtop Ariyorum.

Ankaradayim Suzuki samurai hardtop ariyorum .

2. umitbektas

Grand Vitara 1.6 Yükseltme Kiti

4xfourart dan yukseltme kitkerine bakabikirsin. Çamur lastiği takacagim diyorsan ayna mahrutilerini degistirmeb gerekli bu iki işlem başlangix olarak yetecejtir :)
  3. umitbektas

98 Vitara Motor Güçlendirme Yardım

98 otomatik vites bir vitaraya sahibim ve aracımda aksesuar olarak motorun tek şnorkel var. biraz daha güçlendirmek istiyorum bildiğim kadarıyla 71 kw fabrika çıkış 97 beygire tekammül ediyor. Aracımın katelizatörünü iptal etmeyi düşünüyorum ve egzosa büyük bir susturucu. Bunun araçta bir çekiş...

4. umitbektas

Radyatör Temizliği

Teşekkürler abicim
  5. umitbektas

Radyatör Temizliği

Selamın aleyküm abilerim. 98 Vitaram var ve radyatörün suyu çok kötü durumda. Radyatör pas tuttuğunu düşünüyorum ve temizliği için yardım istiyorum. Nasıl yapabilirim ve hangi yöntemle ? İnternette kireç sökücü alıp yapıldığını okudum doğruluğu nedir ? Ve radyatörü nasıl boşaltabilirim ...

6. umitbektas

Radyatör Temizliği

Abilerim 98 vitara jlx im var ve radyatör suyum çamur gibi temizlenince duzelecegini duydum ve kirec sokucu yontemi varmış ne kadar sağlıklı bir yontem ve radyatör suyunu nasıl bosaltabilirim. Teşekkür ederim.

7. umitbektas

97 Model 2.0 Kia Sportage Mı Suzuki 1.6 Mı Arkdaslar

Tarih eski lakin bilgilendirme amaçlı yazayım. Suzuki vitara şehir içi kullanımda da gerek yakıt olsun gerekse bana göre kasa yapısı ve dikkat olarak olsun mükemmel. Lakin kialar yakıt yönü ve vergi yönüyle biraz fazla ve tabi ki yakıt.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri