Arama sonuçlarınız

1. sailorjack86

Cherokee Xj Iron Rock Yükseltme Kiti

Selamlar, fiyat nedir acaba?

2. sailorjack86

Yardım Lütfen

sanırım bi problem yokmuş kullanıcı hatası olabilir :D
  3. sailorjack86

Yardım Lütfen

Herkese selamlar 90 model defender 110 2.5 düz dizel sahibiyim.bu akşam istanbul çevreyolunda 5.viteste yaklasık 90-100 km süratte ilerlerken birden şanzumandan bir ses geldi ve ardından aracı yaklasık 7-8 saniye vitese geciremedim.Tam emniyet seridine girdigimde ki arac yavaslamıstı 3 e aldım...

4. sailorjack86

Dünya Turu Yapmak Amaçlı, Sahibindenmcom'daki Ilanlar Için Yoruma Ihtiyacım Var

Selamlar oncelikle araciniz hayirli olsun.Bende ilk mesajda linkini verdiginiz 3 defenderdan 2.sinin su anki sahibiyim.Kismetse mayis basi gibi bolca yedek parca ve iyi bi ekiple Avrupa turu niyetim var.Bu konuda da rotalar ve yolculukla ilgili planlarinizida paylasirsaniz cok...
  5. sailorjack86

Bende Defender 110 Ile Bu Hastaliga Giris Yaptim

Su an icin bakamiyrm ama bnde donunce kapinin onundeyken oturur izlerim heralde Lenovo Z90a40 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. sailorjack86

Tesekkurler iyi dilekleriniz icin Lenovo Z90a40 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. sailorjack86

Oncelikle herkese merhaba.Uzun suredir forumu takip etmeme ragmen yazma firsati bulamamistim.Haziran ayinda aldigim duz dizel Def 110 ile bende araniza katilmis bulunuyorum.Araci alip 25 gun kullandiktan sonra denize ciktim ve su an hala gemideyim.Defender ima kavusmayi iple cekiyorum[emoji4]...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri