Arama sonuçlarınız

1. F

LandCruiser 100 vx için Parca yardımı

Ayrıca www.japan-parts.eu adresine şase numarasını girerek aracınıza ait parça kataloğuna ulaşabilirsiniz

2. F

LandCruiser 100 vx için Parca yardımı

Aradan seneler geçse de belki işinize yarar. japonya ve dubai menşeili bazı internet sitelerinden 10-15 gün civarında temin edebilirsiniz. Hatta 5 günde istanbuldan bile alabilirsiniz. 3 adet site var benim bildiğim. megazip.net partsouq.com en.impex-ip.com
  3. F

Vx100 Genel Bilgi Paylaşımı

Oğuz abi söylediklerin doğru olabilir ama ben kitabına göre yorum yaptım ve kitabında aracın ömrü 10 yıl yazıyor. Benim aslında rahatsız olduğum konu şu. Türkiye toyota özellikle garantili araçlar bakıma geldiğinde para kazanmak için bakım kitapçığını türkçeye çevirirken değişim aralığı daha sık...

4. F

Öncelikle aracınız hayırlı olsun. Aracı çok iyi bilen ve vakti olan biri aracı lifte alarak tüm dolaşım hattını söküp temizledikten sonra geri taktığında düzelir diye düşünüyorum. Asıl sıkıntı böyle birini bulmakta. Motoru cayraskalla askıya alıp ortaya çıkan boru hattını komple söküp yenilemesi...
  5. F

Herkese merhaba, yeni ögrendiğim birşeyi sizinle paylaşmak istiyorum. LPG'li VX100 için farklı buji takılması gerekiyormuş. Modeli: NGK LPG1 1496. Amerika menşeili internet sitelerinde 8 adedi 150dolar. Kolay gelsin.

6. F

Herkese merhaba, VX100 aracıma LPG taktırmak istiyorum. Herhangi bir tavsiyeniz veya dikkat etmem gereken birşey var mı? Titiz çalışan her ustanın montaj yapabileceğini düşünüyorum. Bu arada 1998-2007 arası VX100 repair manuel dosyalarını temin ettim isteyene internet ortamından gönderebilirim...

7. F

Bu kadar detaylı bilgiyi neden paylaştığımı merak ediyorsunuzdur belki. İki ay önce 2003 model vx100 satın aldım. Aldıktan sonra tüm sıvı ve filtrelerin değişimini özel serviste yaptırdım. Aracı servisten aldıktan sonra yapılan bakım listesini incelediğimde fren hidrolik yağının...
  8. F

Yapılacak bakımlar hakkında kısa açıklamalarda var kitapçıkta. Aşağıda onları da paylaşıyorum. Automatic Transmission Fluid or Manual Transmission Oil: Inspect or replace at specified intervals. When performing inspections, check each component for signs of leakage. If you discover any...
  9. F

Römork çekerken sürüşte yukarıdakilere ek olarak: 18ay/24000kilometrede diferansiyel yağı ve transfer yağı değişimi; şanzıman yağı kontrolü 36ay/48000kilometrede şanzıman yağı değişimi.

10. F

Yukarıdaki metnin türkçesi Kum ve kirli yolda sürüş: Rotiller ve toz lastiklerini kontrol et Tahrik şaftı aksamı ve toz körüklerini kontrol et Hava filtresini kontrol et Direksiyon dişli kutusu ve bağlantılarını kontrol et Kardan milini gresle ve aksamlarını kontrol et Şasi üzerindeki tüm civata...

11. F

Ayrıca kitaba göre aracınızı özel şartlarda da kullanıyorsanız ilave olarak farklı bakımlarda yapmanızı istiyor(Kumda, kirli yolda, tuzlu yolda ve römork çekerek) Bu farklı bakımlardan her 6ay/8000kilometrede yapılması gerekenleri aşağıda paylaşıyorum. Additional Maintenance Items for Special...
  12. F

72ay/96000kilometre bakım programının orjinal halini örnek olarak aşağıda paylaşıyorum(triger ve antifriz haricinde bütün bakımlar mevcut) ❑ Replace engine oil and oil filter ❑ Replace engine air filter ❑ Rotate tires ❑ Replace cabin air filter (if equipped) ❑ Lubricate drive shaft bushing ❑...

13. F

6ay/8000km Motor yağı ve yağ filtresi değişimi 6ay/8000km Lastik rotasyonu ve fren balata/disk kontrolü 18ay/24000km Kardan milini gresle ve aksamlarını kontrol et 18ay/24000km Tahrik şaftı aksamı ve toz körüklerini kontrol et 18ay/24000km Rotiller ve toz lastiklerini kontrol et 18ay/24000km...
  14. F

Herkese merhaba. Land Cruiser VX100 hakkında bilgi sahibi olanların buradan paylaşım yapmasını umarak bu konuyu açtım. Öncelikle kendi bildiklerimi sizinle paylaşmak istiyorum. Aracın tükçe kullanıcı el kitabını inceledikten sonra bakım programında bazı hataların olduğunu düşündüm ve internet...
  15. F

2001 Vx100 Arazi Tuslari Kullanimi

Rica ederim. Adım Erdinç bu arada. Kolay gelsin

16. F

İnternette toyota kullanıcı el kitabı diye aratırsanız türkiye.toyota internet sitesini bulup Land Cruiser 2003-2004 model kullanıcı el kitabına ulaşabilirsiniz. Ama sizin aracın makyajlı kasasının kullanıcı el kitabı olduğu için herşey birebir aynı değil. Örneğin makyajlı kasa 5 vites sizinki 4...
  17. F

İnternette toyota kullanıcı el kitabı diye aratırsanız türkiye.toyota internet sitesini bulup Land Cruiser 2003-2004 model kullanıcı el kitabına ulaşabilirsiniz. Ama sizin aracın makyajlı kasasının kullanıcı el kitabı olduğu için herşey birebir aynı değil. Örneğin makyajlı kasa 5 vites sizinki 4...

18. F

Merhaba. vites kolundaki L aracın birinci vitesi demektir. Vites kolunu L yaptığınızda araç sadece 1. vitesi kullanır. Ama düşük hızda değilseniz 1.vitese geçmez araç. Kolay gelsin

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,470
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri