Arama sonuçlarınız

1. Alparsbeg

2016-2 Amatör Telsizcilik Belgesi

Nuri Bey'in az önceki Feys mesajı "Sınavı kazanıp ilk başvuru yapanların evrakları gönderilmeye başlandı. İlk başvuru yapım elden alacam diye yazanlar arayıp sorabilirler hazır olması halinde mesai saatleri içerisinde belgelerini alablirler" bilginize 73

2. Alparsbeg

2016-2 Amatör Telsizcilik Belgesi

Selam Dostlar, Nuri bey ile son durumu konuşan, veya belgesi gelen var mı? 73 Metin
  3. Alparsbeg

2016 Yılı Birinci Dönem Amatör Telsizcilik Sınavı (24 Nisan 2016)

Bilgi için cok tesekkurler. Hemen bakıyorum.

4. Alparsbeg

Yardımızı Ricası Ile....uv-5r

Merhaba, Bende UV 5R var, yeni yeni ogreniyorum. Sanırım Can Bey bağlanınca bilgi verecektir. Sevgi ve Işıkla kalın 73
  5. Alparsbeg

Yardımızı Ricası Ile....uv-5r

Üstadlar, affınıza sığınarak; malum, özel şirkette uzun yıllar çalışmanın verdiği özel hayat olumsuzluklarını bir şekilde atmaya çalışıyorum (en azından deniyorum). Aslında çok geç kaldım sanırım yazmak için ama, nereden dönsek kardır. Uzatmayayım, zamanla tanışacağız umarım. 1/ motor hevesimiz...

6. Alparsbeg

2016 Yılı Birinci Dönem Amatör Telsizcilik Sınavı (24 Nisan 2016)

Merhaba, Bu yıl başka sınav yok mu acaba? KEGM de belirtilmiyor. selamlar Metin

7. Alparsbeg

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhaba, Ben Metin, İzmir'de yerleşiğim, ihracat operasyon sorumlusuyum. iki tekerleklilere ve Telsiz-Radyoya merak saldım. Amatör baklıçıyım. Maalesef, takdir edersiniz ki özel sektörde, ancak cumartesi öğleden sonra ve pazarları müsait oluyorum. Tesadüfen rastladığım forumda gördüm ki Üstadlar...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR