Arama sonuçlarınız

1. iamtrippingballs

Orman Yasakları Sonrası Yürüyüş Ve Kamp

Merhaba arkadaşlar. Muğla bölgesinde ikamet eden veya Muğla bölgesinde (Likya Yolu veya Karia Yolu'nda) kısa süre önce yürüyüş veya kamp yapmış arkadaşlar var mı? Haberlerde verilen bilgiye göre 31 Ağustos 2022 tarihine kadar ormanlık alanlara giriş yasaklanmış. Yürüyüş patikaları ormanlık...

2. iamtrippingballs

Uzun Süreli Yürüyüş İçin Çadır Ekipman Tavsiye

Merhaba arkadaşlar. Ay sonu itibariyle nefret ettiğim işimden ayrılıp uzun süreli bir patika/doğa yürüyüşüne çıkacağım, kamp atmalı. Daha önce Likya yolunun bir kısmını Ağustos sıcağında kamp atarak yürümüştüm. Ekipmanlarım çok kötü olmasına rağmen idare etmiştim. Şimdiki hedefim yıllar önce...
  3. iamtrippingballs

Aspendos Antik Tiyatro Yakınları Kamp Yeri Hakkında Bilgisi Olanlar

Aspendos Antik Tiyatro’sunda 28 Eylül Salı Günü Hayko Cepkin konseri var. Antik tiyatro yakınları kamp alanları/bungalov vb işletme bilenler konuyu yeşillendirirse sevinirim. Belkıs köyünde konaklama yapılabilinecek yer var mıdır? Salı günü sabahtan hareket edip kamp alanına yerleşip akşam...

4. iamtrippingballs

07 K 7520 Plakalı Motokaravan Sahibi

Abi epeydir hep önünden geçiyorum sticker gözüme çarpıyor.Buralardaysan hala selam olsun! Yakınlarda oturuyorum , birşeye ihtiyacın olursa haber et :)
  5. iamtrippingballs

07 K 7520 Plakalı Motokaravqn Sahibi

Abi epeydir hep önünden geçiyorum sticker gözüme çarpıyor.Buralardaysan hala selam olsun! Yakınlarda oturuyorum , birşeye ihtiyacın olursa haber et :)

6. iamtrippingballs

Karia Yolu: Datça Yarımadası Etabı Bilgi

Nisan ortası çıkacağı söylenen Karia Yolu: Datça Yarımadası rehberi kitabı maalesef sponsor/reklam arandığı için henüz basılamadı.Ben de sırtçantam elimde öylece kalakaldım.GPS bilgileri elimde var ancak su , yiyecek temini ve ulaşım konusunda karanlıktayım.Eski Datça'dan Akyaka'ya kadar olan...

7. iamtrippingballs

Polish Lavvu (bushcraft Kanvas Tent/çadır)

Türkiye'de satan bulamadım, belki yapan/yapabilecek olan birileri çıkar diye konuyu açtım.Kalın mumlu kanvas kumaştan tek parça , tepee model tent/branda.Kanvas çanta , kese vb ürün üreten arkadaşların rahat bir şekilde yapabileceğini düşünüyorum.Ben yaparım diyenlerin mesajını bekliyorum.
  8. iamtrippingballs

Trekking , Hiking , Camping Vb Doğa Sporları Ekibi & Grubu Arıyorum

Antalya merkezli doğa sporları ekibi & grubu arıyorum.Aktif olarak etkinlikler düzenleyen bilgili ve tecrübeli.
  9. iamtrippingballs

Antalya Ve Çevresi Gizli/baz Bilinen Kamp Atılabilecek Yerler Mekanlar

Merhaba arkadaşlar. Az bilinen , millet çöküp bozmasın diye dillendirilmeyen münzevi , sessis sakin kamp yapılabilecek veya bungalov vb olan yer/yerler arıyorum.Konum , rota veya işletme isimlerini pm olarak gönderebilirsiniz isterseniz.Güveninize ihanet etmeyeceğime söz veriyorum.Hafta...

10. iamtrippingballs

Karda Ateş Yakmak

Kışın karlı ortamlarda kamp yapmayı düşünen herkesin mutlaka böyle ortamlarda ateş yakmayı bilmesi-öğrenmesi gerekli. Vücut sıcaklığını koruma , ıslak/nemli eşyaları/giysileri kurutma , su kaynatma , yemek yapma vb temel eylemleri gerçekleştirmek için Ateş olmazsa olmazlardan. Karlı ortamlarda...

11. iamtrippingballs

Doğada Yaşam

Ciddi anlamda birkaç yıldır üzerinde durduğum , planlamalar yaptığım , kendimi bu yönde eğitmeye ve beceri/tecrübe kazandırmaya çalıştığım bir hedefim var ; "Doğada Yaşam". Dikkat ederseniz isteğim var ya da hayalim var demiyorum , hedefim var diyorum. Tüm olası geleceklerimin yegane sonucu...
  12. iamtrippingballs

Günübirlik Yürüyüş

Antalya ve çevresi için günübirlik uzun-kısa hertürlü zorluk derecesindeki yürüyüşler için müsaitim.Ev ve şehir ortamından sıkılanlara duyurulur.

13. iamtrippingballs

Kamp Yeri Arıyorum.acil Yardım! (antalya/çaylak)

Merhabalar Gezenbilir Ailesi , 2 hafta önce tek başıma Likya Yolu Fethiye-Kalkan arasını 4 günde yürüyerek ilk trekking deneyimimi gerçekleştirdim.Bu yolculuğum sırasında teorik bilgilerimi uygulamaya dökerek az çok tecrübe edindim.İki vadi arasındaki düzlüğe çadır kurmak gibi bir hata yaptım...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri