Arama sonuçlarınız

1. J

19-20 Eylül Civarı Avrupa Gezisi

Merhabalar, Çok da fazla plan yapmadan 19-20 Eylül civarı uçak biletinin ve araba kiralamanın ucuz olduğu bir ülkeden başlayarak 1 haftalık bir geziye çıkmak istiyorum. Otelde konaklamak gibi bir niyetim yok, birazcık geniş bir araç kiralayıp arabada uyumak istiyorum. ilgilenen olursa...

2. J

Otostopla Avrupa Turu

yapılır mı? Kaça mal olur? Bana arkadaş çıkar mı? Yunanistan'dan vursak, Belçikaları, Hollandaları görsek gelsek. Bi çadır bi küçük backpack. er kişi yaş 30
  3. J

Balkan Gezisine Yol Arkadaşı Arıyoruz

26 ve 29 yaşında iki erkeğiz. 1 Saraybosna 2 Mostar 3 Kotor-Budva 4 Budva-Podgorica-İşkodra 5 İşkodra-Tiran 6 Tiran-Ohri-Manastır 7 Ohri-Üsküp-Prizren 8 Prizren-Üsküp 9 Üsküp Ağustos ayında bu şekilde bir balkan turu yapmak istiyoruz. 2 kişi daha olursa masrafları kısabiliriz diye düşündük...

4. J

Araba Ve Çadırla 10 Günde Güneydoğu Turu

İki arkadas bu pazartesi Ankara'dan yola cikacagiz. Aksamina Hatay'a varip sali gunuNu orada gecirmek istiyoruz. Sonrasindaki hafta Carsamba aksami tekrar Ankaraya donmemiz gerek. Cadirimiz ve arabamiz var. Her turlu fikre acigiz :) yardim edin
  5. J

Adalarda Günlük Kiralık Yalı/köşk Aranıyor!

Ramazan Bayramı tatili için (7- 11 ağustos) İstanbul adalarda uygun güzel bir köşk kiralamak istiyoruz. bilen, tecrübesi olan arkadaşlardan yardım bekliyoruz. şimididen teşekkürler.

6. J

Bisikletle Kuzey-guney Amerika İcin Yol Arkadaslari Ariyorum

Ynt: Bisikletle Kuzey-guney Amerika İcin Yol Arkadaslari Ariyorum alper.xxx@gmail.com haber bekliyorum.

7. J

Alanya Civarı Kamp Alanı Önerebilir Misiniz

Ynt: Alanya Civarı Kamp Alanı Önerebilir Misiniz teşekkürler
  8. J

Alanya Civarı Kamp Alanı Önerebilir Misiniz

Çok acil ve güncel deneyimi olan arkadaşlardan bilgi alabilirsek çok seviniriz. Sedre, Arena, Tay, İncekum, Damlataş gibi isimler buldum ama tecrübesi olan arkadaşların fikri çok daha önemli. Bu gece 00:30'da yola çıkacağız. :D
  9. J

Ankara'dan Kaş'a 3 Günlük Kamp İçin Yol Arkadaşları Arıyorum.

17 Mayıs Cuma sabah erkenden çıkacağım. Ayrı da takılabiliriz, tamamen "relax/rest" e gidiyoruz. arabayla gideceğim için yol masraflarını paylaşabileceğim birilerini arıyorum. arabada 3 kişilik yer var. Antalyaya kadar tek başımayım. Antalya merkezden arkadaşı alıp Kaş'a geçicez. Tahmini...

10. J

Birden Fazla Fotoğrafı Aynı Anda Küçülten Program Arıyorum

Ynt: Birden Fazla Fotoğrafı Aynı Anda Küçülten Program Arıyorum Microsoft Office ile gelen Microsoft Office Picture Manager var. "Resim yöneticisi" olsa gerek. O çok güzel yapıyo, çok hızlı bi yeniden boyutlandırma yada crop işlemi gerektiğinde onu kullanıyorum, çok da pratik. Ekstra bi...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri