Arama sonuçlarınız

1. M

2007 Ducato 17 M3 Motokaravana Dönüyor-serila

Cevabınız için çok teşekkür ederim.

2. M

Hakan Bey merhaba, aradan epey bi zaman gçmiş ama, şöför mahallindeki, direksiyon üstündeki rafı siz mi yaptırdınız? O kadar aeç inceledim öyle bir raf göremedim Sadece Citroen'de gördüm. Siz takdırdıysanız nereye yaptırdınız acaba?
  3. M

Kesinlikle bakır borudan yaptırın.

4. M

Atilla Bey mehaba, Yakın bir arkadaşımın motokaravan işi var. Mahsuru yoksa telefonunuzu rica...

Atilla Bey mehaba, Yakın bir arkadaşımın motokaravan işi var. Mahsuru yoksa telefonunuzu rica edeceğim sizinle iletişime geçebilmek için. Saygılar, Erhan
  5. M

Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Rifat Tülün (rtulun)

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Rifat Tülün (rtulun) Atilla Bey cevabınız çok aydınlatıcı oldu. Teşekkür ederim. 5 yaş doldurma hesabı aynı insan yaşı hesabı gibi. Yıl olarak yetmiyor, ayını da doldurması gerekiyor. Açıklamanız gayet net. Tekrar teşekkürler. Erhan

6. M

Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Rifat Tülün (rtulun)

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Rifat Tülün (rtulun) Rıfat Bey, karavanınızı iyi günlerde kullanmanızı diliyorum. Gerçekten çok güzel yaptınız. Özellikle mutfak ve oturma grubunun olduğu bölüm anladığım kadarıyla bir hayli ferah oldu. Bu da çok önemli diye düşünüyorum. Sizleri...

7. M

7 Gün Likya Yolu - Kasım 2010

Ynt: 7 Gün Likya Yolu - Kasım 2010 İlk defa çıkacağımız Likya Yolu yürüşüne malzemeler almaya başladık. Fakat baton kararını veremedik. Muhakkak alınması gerekiyor diye düşünüyoruz. Bu sefer de tek mi çift mi almamız lazım? Bu konuda tecrübeli arkadaşlardan yardım rica edeceğim.
  8. M

Neden Hala Karavanımız Yok?

Ynt: Neden Hala Karavanımız Yok? Tamamen duygusal sebeplerden dolayı :'( :'( :'(
  9. M

Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası)

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası) Hakan Bey, karavanınız hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız bol gezili günlerde kullanmanızı dilerim. Erhan

10. M

Uzun Süren Mücadele Sonucu İşte Camperim (erdenbay)

Ynt: Uzun Süren Mücadele Sonucu İşte Camperim (erdenbay) Erden Bey, karavanınız hayırlı olsun. Kazasız belasız bol gezili günlerde kullanmanızı dilerim. Darısı olmayanların başına.(Ben de dahil) Erhan

11. M

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası) Böyle bir yazıyı buraya aktardığınız için size teşekkür ederim. Erhan
  12. M

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi Yankı, cevabın için teşekkür ederim. Bizim yürüyüş yapacağımız zaman büyük ihtimalle yağış olmayacak. Buna rağmen ayakkabıları Gore-tex almakta bir sakınca olmayacak herhalde. Zira ayakkabıları daha sonra şehirde falan yağmurlu havalarda da giyebileceğiz. Benim merak ettiğim...

13. M

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi Bu yaz sonu, Eylül gibi Likya yolunda iki arkadaş Ölüdeniz'den başlamak üzere 3-4 gün yürümeyi düşünüyoruz. Bu yürüyüş için en uygun botlar hangileri olabilir acaba? Hemen hemen bütün sayfaları okudum. Burada bahsi geçen botlar genellikle daha ağır şartlarda ya da şehir içi...
  14. M

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası) Yusuf kardeşim, başınız sağolsun. Allah rahmet eylesin. Erhan
  15. M

10 ve 12m3 PSA Grubu Panelvanlar için Ölçülü Camper Planları

Ynt: 10 ve 12m3 PSA Grubu Panelvanlar için Ölçülü Camper Planları Erden Bey, Cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Sağlıcakla kalın. Erhan

16. M

Ynt: 10 ve 12m3 PSA Grubu Panelvanlar için Ölçülü Camper Planları Erden Bey cevabınız için çok teşekkür ederim. Peki ruhsatda 2+1 yazarken, 4+1 kişi seyahat etmesi hem can güvenliği hem de kanuni açıdan sakınca yaratmaz mı? Polis kontrollerinde falan.
  17. M

Ynt: 10 ve 12m3 PSA Grubu Panelvanlar için Ölçülü Camper Planları Erden Bey, planlar gerçekten güzel. 12m3 4 kişilik plan benim için çok ideal. Biz 4 kişilik bir aileyiz. Yalnız merak ettiğim birşey oldu. Ön taraftaki çekyat olabilen iki kişilik yatak. Bu çekyat koltuk vaziyetinde iken...
  18. M

Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım Geçen hafta sonu İzmir'de işimiz vardı. Orada kalacağımıza Cunda'ya gidiip Ada Kamp'ta kaldık. Orayı çok seviyoruz. Bir geceliğine çadır da kaldık. Kısmet olursa 7 Ağustos da gidip 2 hafta kalacağız. Bu gün oradaki ahbaplarımla...

19. M

Çadır Tamiri

Ynt: Çadır Tamiri Yırtık çok büyük değil ama, tam çadır kazığının olduğu yerde. Kazık çaktığım zaman yırtığın olduğu yer geriliyor. O yüzden dikiş makinasında yama yapıp dikmek gerkiyor. Cevabınız için teşekkür ederim. Erhan
  20. M

Çadır Tamiri

Çadırımın alt tarafında yırtılma oldu. İstanbul Anadolu yakasında tamir ettirebileceğim yer var mı acaba? Normal branda ve çadır yapan bir iki yere sordum, yapamayız dediler. Acil yaptırmam gerekiyor. Erhan

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri