Arama sonuçlarınız

1. uslsy

2003 2.7 Crd Aldım, Birkaç Sorum Var...

Aracımı bugün itibari ile sattım birlikte çok güzel ve keyifli 4 sene geçirdik. Yeni sahibi de aynı keyifle vakit geçirir umarım.

2. uslsy

Mail adresini gönderirseni ileteyim size.
  3. uslsy

Dm attım

4. uslsy

Grand Cherokee 3.1 Servis Tamir Bakımı Tavsiye

Üzülüyorum böyle şeyler görünce.
  5. uslsy

Grand Cherokee 3.1 Servis Tamir Bakımı Tavsiye

Allah kolaylık versin...

6. uslsy

Gençleştirme çalışmaları fırsat ve bütçe buldukça devam etmektedir. 2 yeni uygulama yaptım bugün. Map sensörünü değiştirdim. - Bosch Marka 150 TL Motorun üstündeki Yağ ayırıcı ve O-ringini değiştirdim. - Mercedes marka 300 TL Yağ ayırıcı için kesinlikle orjinal o-ring ve parça tavsiye ederim...

7. uslsy

Tamamen kişisel. Kamp üzerine keyfi olan için gayet ideal.
  8. uslsy

Sakal önemli abi. Baştan bırakmadın. O kısımları mecbur es geçtik. Bundan sonrası çokomelli... 😁
  9. uslsy

04 Wj Günlüğü

1) Yapılınca dikiş tutmadığı söyleniyor. İyi bir bilene göstermek fikrini almak lazım. 2) Kronik problem. Kırılıyorlar. Kendin yapabiliyorsan ne ala. Yapamıyorsan masraflar doğru. İhtiyaç var mı? Ona karar vermek lazım. 3) Aliexpresste gırla var. Al kendin değiştir. Cama lehim de gayet...

10. uslsy

Grand Cherokee Wj 2004 Dalma Ve Bozuk Yollarda Kötü Sürüş

death wobble mı var anlamadım tam? Dalma nedir?

11. uslsy

Gezi Aracı Alacağım

Kare kasa o bütçe ile riskli bir macera olur. Amaç gezi ise hyundai vs bakabilirsin.
  12. uslsy

Bu arada kışa girmeden bir çok gençleştirme ve kışlık bakım yaptım araçta. 1- Sunroof bakımı yapıldı. Kronik sorunlu kanallar baştan çekildi. 2- Aynaların düğmeden açılıp kapanması için motorları ve tırnakları yenilendi. 3- Kızdırma bujileri ve röle elden geçti. 4- Arka cam rezisdans...

13. uslsy

Beyler aracın tavanına taktığım çadırı söküp sattım. Hiç bana göre değilmiş. Sök tak çıkar taşı vs. Onun yerine araç içi şişme yatak ile kısa turlara devam.
  14. uslsy

:tearsofjoy:
  15. uslsy

Selamlar maalesef izmirde tanıdığım yok. Urlada çok bilindik birisi var ama adını unuttum. Netten bir aratın isterseniz.

16. uslsy

Tam da temizinden, sorunsuzunun olduğu bir konu ama araç sahibi aracı satmıyor. 😁
  17. uslsy

Ankara Da Ilk Bakım

Motor yağı ne koydunuz? ve kaç litre? Fiyat uygun geldi bana.
  18. uslsy

Ankara Da Ilk Bakım

NEler yapıldı ve kalem kalem ne ödeme yaptınız yazabilirseniz bilgilenmiş olalım. Teşekkürler

19. uslsy

Güzel seçim. Başlarda adam etmesi biraz yorsada vazgeçilmez oluyor bir süre sonra... :)
  20. uslsy

Herkese selamlar.... Araçla ilgili uzun zamandır paylaşım yapmıyorum. Araçta herşey yolunda ve rutin bakımların dışında herhangi bir yenilik yapmadım bu geçen süreçte. Ta ki bugüne kadar. :smiley: Malumunuz pandemi sürecinde yaz ile birlikte bi kalabalıktan sıyrılma ferahlama isteği hepimizde...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri