Arama sonuçlarınız

1. eFinity

Al-ko Yılbaşı Karavan Buluşması Sakarya Poyrazlar Milli Parkı

Henüz karavanımız yok ama biz de geliyoruz. Yine kiraladık. :wink:

2. eFinity

Aile Çadırı Tercihi

Ynt: Aile Çadırı Tercihi Merhaba, Ben de Aprenaz Family 4.1 kullanıyorum. Hatta sitedeki 28/05/2015 tarihli yorum da bana ait. Detayları yorumumda bulabilirsiniz. Aynı sizin gibi 2 yetişin ve 4-9 yaşlarında 2 çocuk ile kampa çıkıyoruz. Biz memnunuz ama alışana kadar kurulumu zor. Sırf bu...
  3. eFinity

Doğada Yaban Hayvanları İle Karşılaşmalar

Ynt: Doğada Yaban Hayvanları İle Karşılaşmalar Pazartesi gecesi Sakarya Poyrazlar Gölü kenarında çadırımızı kurduk. Yatmadan önce kurbağa sesleri ile birlikte tepelerden kurtların uluma sesleri de geliyordu. Sabah da ağaçkakan seslerine uyandık. Neyse gelelim bizi korkutan olaya. Sabah gün...

4. eFinity

Poyrazlar Gölü - Sakarya

Kendi blog'umda yazdığım yazımı burada sizlerle de paylaşmak istedim. Blog'uma ulaşmak ve yazının resimli hali için: http://toramanscamping.blogspot.com.tr/2015/06/PoyrazlarGolu.html Ramazan başlamadan önce ailecek son kampımızı da yapalım istedik. Bu sefer yanımızda misafirlerimizi de vardı...
  5. eFinity

İstanbul Çevresi Kamping Alanları Yardım

Ynt: İstanbul Çevresi Kamping Alanları Yardım İzmit Yuvacık barajı çevresinde de çok güzel yerler var. Bir de Gebze Ballıkayalar var. Toplu ulaşım öncelikse bu ikisini tavsiye edebilirim. Belgrad Ormanları da var tabii. Ballıkayalarda tesis var ancak çadır vs için daha yukarı çıkmanız ve...

6. eFinity

İstanbul Yakınlarında Bildiğiniz Güzel Camping Alanı Var Mı?yardım Lütfen

Ynt: İstanbul Yakınlarında Bildiğiniz Güzel Camping Alanı Var Mı?yardım Lütfen Merhaba, Bu konuda ben de çok araştırma yaptım. Internet üzerinden bulduğum yerleri bulduğum sitelerin linkleri ile birlikte açtığım blog üzerinde de derliyorum. Umarım herkes için faydalı bir referans olabilir...

7. eFinity

X-trail Alt Koruma Yardım

Ynt: X-trail Alt Koruma Yardım Merhaba, Defender'lar için bunu yapan fatyy_4u kullanıcısı var. Aşağıdaki konudan kendisine ulaşabilirsiniz. Belki sizin araç için de yapabilir. http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=94111.0
  8. eFinity

Yaz à Merhaba Kampı / Overland Turkey

Ynt: Yaz à Merhaba Kampı / Overland Turkey Haftasonu Radyo Trafik dinlerken geçmişti. 20 araçlık Offroad konvoyunu seyredenler trafik sıkışıklığına sebep oldu diye. Demek ki sizleri izliyorlarmış. :) Darısı bizlerin başına. :)
  9. eFinity

İzolasyon Çalışması (before & After)

Ynt: İzolasyon Çalışması (before & After) Aynen dediğiniz gibi, Kampa Gidelim mi Baba ekibi ile birlikteydik. Kamp ve ekip ile ilk deneyimimiz oldu. Çok da hoşumuza gitti. Özellikle çocuklara yönelik olarak Alpay Bey'in parkurları ve yaklaşımı çok başarılıydı. Birgün Land'imiz olana kadar...

10. eFinity

LR Defender İlginç ve Beğendiğim Fotolar

Ynt: Lr Defender İlginç Ve Beğendiğim Fotolar ;D

11. eFinity

İzolasyon Çalışması (before & After)

Ynt: İzolasyon Çalışması (before & After) Merhaba, Bu haftasonu biz de Kocayayla'da kamp yapacaktık. Ama orman işletmesi yolun kar sebebi ile kapalı olduğunu söyleyince Samandere'de kamp yaptık. Siz rahat çıkabildiniz mi? Not: Bu arada hemen belirteyim, bizim ekipteki araçların ağırlığı...
  12. eFinity

Çok Heveslendik Ne Yapacağımızı Bilmiyoruz Lütfen Yardımcı Olun.

Ynt: Çok Heveslendik Ne Yapacağımızı Bilmiyoruz Lütfen Yardımcı Olun. Biz de yakın zamanda Sarıyayla Şelalesine yakın olan Kocayayla'da çocuk kampına katılacağız. Burada paylaşmak ne kadar uygun bilmiyorum ama çocukları kampla tanıştırmak ve doğayı sevdirmek için bir organizasyon var. (Google...

13. eFinity

Defender Bize Uygun Mu, Deneyelim Ama Nasıl?

Ynt: Defender Bize Uygun Mu, Deneyelim Ama Nasıl? Bu lafınızın üzerine aşağıdaki resim gedi aklıma. Land Rover; 65 yıldır sahiplerini gururla tamirciye dönüştürmekte...
  14. eFinity

Defender Motor Tavsiyeleriniz

Ynt: Defender Motor Tavsiyeleriniz Cehaletimi maruz görün ancak bu PUMA motor denilen aslında Ford Transit'lerdeki DuraTorq motor mudur? Aratınca Wikipedia'da aşağıdaki bilgiyi buldum; doğru mudur? The Td5 engine was replaced by an engine from Ford's DuraTorq line (AKA the Puma engine), built...
  15. eFinity

Defender 110 Hardtop 300tdı (2005)

Ynt: Defender 110 Hardtop 300tdı (2005) Şenol Bey çizimleriniz çok güzel. Rüzgarlık fikri de çok mantıklı. Eğer başarılı olursa üretime de verebilrisiniz belki. Benim aklıma bir soru takıldı. Bu 4 parçayı açtığınızda birbirlerine nasıl sabitlemeyi planladınız? Alt tabla ağırlık taşıyacağı için...

16. eFinity

Defender 110 Aldık Haydi Başlayalım

Ynt: Defender 110 Aldık Haydi Başlayalım :o :o :o Zevkler ve renkler tartışılmaz tabii. Bence güzel olur ama işin bir de yasal kısmı var. Her çevirmede ellerini ovuşturmaya başlayan arkadaşlar karşılayabilir sizi. :P Bir de 2 senede bir muayenesi var bunun. :)
  17. eFinity

Yeni Bir Defender'cı Geldi!

Ynt: Yeni Bir Defender'cı Geldi! Hayırlı olsun. Darısı başımıza artık. :) Geçen gün Yoğurtçular parkında gördüm galiba sizin aracı. Yan yana çok güzel duruyorlardı. Kazasız, belasız keyifli seyehatler dilerim.
  18. eFinity

Lr İle Nasıl Offroad Yapılır Videosu

Herkese Merhaba, Web'de gezerken aşağıdaki video ile karşılaştım. Series, Defender ve Disco 1-2 ile offroad teknikleri anlatılmış. Araçların farklarına da değinilmiş. Hem karşılaştırma yapmak hem de temel offroad kuralları ile ilgili güzel bir çalışma olmuş. Video İngilizce, araçlar da sağdan...

19. eFinity

90 model Defender 110 kalorifer isitmasi

Ynt: 90 Model Defender 110 Kalorifer İsitmasi Servis ve yedekparça konusunda toplu bilgiye http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=101576.0 konusundan ulaşabilirsiniz. Bir de el kitabı ile ilgili bir konu vardı. Diğer bilgilere de o konudan ulaşabilirsiniz.
  20. eFinity

Defender 110 Ölçüleri

Ynt: Defender 110 Ölçüleri Model yılı kesin değil ama ortada bir 2005 yazısı var. Bir de motor farkından da ağırlık farklı olabilir.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR