Arama sonuçlarınız

1. Caner AKSEL

Çadir Seçİmİ

tabiki kullana bilirsin... bilgi paylaşıldıkca güzeldir :)

2. Caner AKSEL

Çadir Seçİmİ

bir de şöyle düşünün kaç kişi doğal yaşam alanında ayı görebiliyor... bence çok şanslısınız... bende bir kaç kez karşılaştım... bir keresinde beni önce o fark ettiŞ. ben onu gördüğümde bana bakıyordu... hemen yere çöküp bir müddet onu seyrettim çok güzeldi... ve göz temasını kaybetmeden sırtımı...
  3. Caner AKSEL

Çadir Seçİmİ

onlarda sizden korkuyorlar merak etmeyin. siz onların yaşam alanlarına zarar vermeyip yaşamlarını kısıtlamadığınız sürece size birşey yapmayacaklardır. çadırınızı kurarken önce 100 mt çevrenizi herhangi bir yuva var mı bir hayvan izi varmı kontrol etmenizde her zaman fayda var... unutmayın...

4. Caner AKSEL

Hayatta Kalama

selam Bu gibi felaketlerden sağ kurtulmak değilde almamız gereken önlemler ile ilgili çeşitli internet sitelerinde bir çok bilgi bulabilirsiniz
  5. Caner AKSEL

Denize Karşı Evimiz Yok Ama Gökyüzüne Karşı Hayallerimiz Var

Denize Karşı Evimiz Yok Ama Gökyüzüne Karşı Hayallerimiz Var

6. Caner AKSEL

Hayatta Kalama

merhaba kendim düzenlediğim yararlı olabileceğini düşündüğüm bir kaç dosya ekledim

7. Caner AKSEL

Nasil Gİyİnmelİyİz

merhaba kendim düzenlediğim yararlı olabileceğini düşündüğüm bir kaç dosya ekledim
  8. Caner AKSEL

İz Sürmek

9. Caner AKSEL

Ateş Yakma

10. Caner AKSEL

Su Bulma

11. Caner AKSEL

Hava Tahmİnİ

12. Caner AKSEL

Yararli Bİlgİler

13. Caner AKSEL

Çadir Seçİmİ

14. Caner AKSEL

Kamp Malzemelerİ Sirt Çantasi

yararlı olabilecğinizi düşündüğüm bilgiler. ekte bula bilirsiniz
  15. Caner AKSEL

Trekking Grupları (Marmara)

selamlar. Ben Caner.... Bursa - Gemlik doğumluyum. delmece yaylası, erikli ve karlık yayları gezileriniz olursa eşlik edebilirim.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri