Arama sonuçlarınız

1. egemen.tr

XJ - ZJ - WJ HEMI özellikleri ve farkları (hangisi secilmeli)

Ynt: XJ - ZJ - WJ HEMI özellikleri ve farkları (hangisi secilmeli) Bende bir XJ kullanıcısıyım ama hafif off-road ve aile ile ağırlıklı asfalt olacaksa güzel bir ZJ her türlü ihtiyacınızı karşılayacaktır...

2. egemen.tr

Grand Cherokee Beşik Gibi...

Ynt: Grand Cherokee Beşik Gibi... Bende XJ mi yeni alıp sürdüğümde aynı endişeyi yaşamıştım hatta aracın kontrolünü kaybediyorum zannetmiştim ama alıştıktan sonra yaylanması bile ayrı zevk vermeye başladı, Bu arada yeni aracınız hayırlı olsun, keyifli sürüşler...
  3. egemen.tr

XJ'ye Yapılacak En Büyük Hakaret

Ynt: XJ'ye Yapılacak En Büyük Hakaret Yapan kişi XJ modifikasyona uygun lafını duyunca yanlış anlamış bence.. Yapılacak tek şey var bu aracı en kısa zamanda araziye sokup, üstündeki kostümü atıp özünü bulmasını sağlamak... :)

4. egemen.tr

İzmir Grubu Muhabbet Köşesi

Güzel muhabbetler dileğiyle... :D
  5. egemen.tr

1949 Willys Jeep

Ynt: Bir Jeep Nasıl Rezil Edilir Bundan olsa olsa sünnet arabası olur... ;D

6. egemen.tr

Cherokee Oksijen Sensörü

Ynt: Cherokee Oksijen Sensörü Thanks :) Bakcez, bulcez gayri... :)

7. egemen.tr

Unimog ( Evrensel - Motor - Makinası )

Ynt: Unimog ( Evrensel - Motor - Makinası ) Benimde askerde arazide yeteneklerini görme şansım olmuştu, Açıkçası ağzım açık kalmıştı, mükemmel araçlar...
  8. egemen.tr

Cherokee Oksijen Sensörü

Ynt: Cherokee Oksijen Sensörü Peki bu Oksijen sensörü bütün benzinli araçlarda mevcut mu? Mesela bendeki 90 model XJ'de de var mı acep ???
  9. egemen.tr

Hangi Jeep

Ynt: Hangi Jeep Aman yerin kulağı var, sonra kuşlar orman işletme şefliklerine haber uçurur.. ;) Doğaya ve doğanın gerçek sahiplerine gerekli özeni göstererek etkinliklik yapmak off-road çunun birinci kuralıdır dimi? http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=10587.0

10. egemen.tr

Güzel Bir Jeep

Ynt: Güzel Bir Jeep Bence üstünden koca ayak geçmiş ve ezilmiş gibi duruyor, beni pek sarmadı...

11. egemen.tr

Cherokee ler için özel üretim LPG tankları

Ynt: Cherokee ler için özel üretim LPG tankları İngilteredeki fiyat sadece tank fiyatıysa almayayım kalsın... Bagajında illaki derinlik isteyenler düşünebilir....
  12. egemen.tr

Gezenbilir İzmir Grubu

Ynt: Gezenbilir İzmir Grubu Ad - Soyad: Ufuk Doğum Tairihi ve Yeri: 1976 - Ankara Memleket: Türkiye Semt: Karşıyaka İlgi alanları: Gezenbilir...!

13. egemen.tr

Uşak, Banaz, Murat Dağı Kamp ve Off-Road Gezisi (17-18 Ekim 2009)

Ynt: Uşak, Banaz, Murat Dağı Kamp ve Off-Road Gezisi (17-18 Ekim 2009) Hakikatten kıskandıracak bir gezi olmuş, ülkemizde hangi taşın altını kaldırsan ayrı bir cennet çıkıyor... Bu güzel gezide bu kadar foto çektik demeyin, devamını bekliyoruz...
  14. egemen.tr

Bu Jeep Nedir ?..

Ynt: Bu Jeep Nedir ?.. İyi tamam diyelim hakkatten 93 model 2,5dizel ZJ var ama iç donanım pardon ama ... üstünde sinek gibi duruyor... Çakma bu çakma... :)
  15. egemen.tr

Bisiklet Alacağım ve Tavsiyelerinizi Bekliyorum

Ynt: Bisiklet Alacağım ve Tavsiyelerinizi Bekliyorum Muhabbetin döndüğü segmentte alternatif üç marka ve model: Geotech ASCENT DİSK ALIVIO http://www.deltabisiklet.com/new.aspx?_Args=ProductImage,2954,DeltaBisiklet,2381 SEDONA 711-D http://www.dorukbisiklet.com/?p=195 SALCANO NG 303 SRD...

16. egemen.tr

İzmir Off-Road Grubu Tanışma Köşesi

Ynt: İzmir Off-Road Grubu Tanışma Köşesi Teşekkür ederim, aranıza katılmak çok güzel...
  17. egemen.tr

Bu Jeep Nedir ?..

Ynt: Bu Jeep Nedir ?.. Bence baştan aşağı toplama bu, çakmadır çakma... ;D
  18. egemen.tr

İzmir Off-Road Grubu Tanışma Köşesi

Ynt: İzmir Off-Road Grubu Tanışma Köşesi Ad Soyad : Ufuk KERİMOĞLU Yaş : 33 Meslek : Biyolog - Devletus Memurus Sahip olduğu Araç : Jeep Cherokee 4.0 1990 Mail Adresi : u.kerimoglu@gmail.com İlgi alanları : Doğa...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri