Arama sonuçlarınız

1. R

nissan terrano yedek parça önerileri

nissan terrano 2.7 tdi 1998 aracımda kullanmak üzere kaliteli yedek parça arıyorum. ön takım, debriyaj seti vs tümü için önerilen markalar ve temin eden yerler hakkında bilgi rica ediyorum.

2. R

Krank Sensörü

arkadaşlar araç bilgisayarda krank sensörü arızası veriyor. sanırım modifiye ederken ellediler. ama yerini bulamadım. nerede olduğunu bilen var mı ? yerinden oynamış olmalı diye düşünüyorum.
  3. R

Modifiye Ön Takım

arkadaşlar arazide ön takımlar malum çabuk bozuluyor. sanırım herzaman kullandıklarımızda da bir kalite sorunu var. bu rot başları,rotil, salıncak burçları vs nin kamyon gibi önü daha ağır araçlarda daha sağlam olması gerekir. bu tip araçlardan parça uydurmak ve daha sağlam offroad yapmak...

4. R

Katkı Maddeleri

arkadaşlar motor yağına ya da yakıta katılan katkı maddelerinin fayda yada zararları nelerdir? piyasada satılan katkı ürünleri çok şey vaadediyor , bazı ürünler için ise katkı ile kullanılmamalıdır diyerek tersi söyleniyor. örneğin motor, enjektör,pompa,turbo üzerine yağa ya da yakıta katılan...
  5. R

Apartmanda Kombi Kullanmak İsteyenlerin Dikkatine

arkadaşlar epey bir baktım ,güncel ve çok kişiyi ilgilendirecek bir konu ile karşılaştım. benim okuduklarımdan çıkardığım sonuç şudur ki ; 5 aralık 2009 da yürürlüğe girecek kanun ile katı yakıtlı kaloriferle ısınan tüm apartmanlarda doğalgaz kullanımı mecburi bırakılıyor. sorun şu ki merkezi...

6. R

rus finosu

kayıtlı bir ırk olmamasına rağmen beslenen birçok küçük köpek için rus finosu deniliyor.. pekçok kişide küçük ama çok güzel köpekler var.sokaklardan bulup aynı ebatta köpekleri çiftleştirmişler. bunları da rus finosu olarak değerlendirenler var. çok güzel ufak köpekleri olan birini gördüm...

7. R

Arabadan Dışarıya Müzik Dinletenlerin Derdi Nedir ?

arabalara yüksek watlı ses sistemi yapıp,camları da açıp dışarıya müzik dinletenlerin amacı ya da bunun altında yatan psikoloji nedir acaba? bu kadar yüksek desibelden müzik arabanın içinden dinlenmesi mümkün değildir ki ! öyleyse neden kurulur bu ses sistemleri fikri olan varmıdır ? :)
  8. R

Dizel - Turbo Araçta Eksozdan Beyaz Duman Çıkması Sebebi Nedir?

aracımda turbo ömrünü doldurmuştu . daha önce ilk çalışmalarda ve zorlandığında beyaz duman atıyordu.turbodan olduğunu söylediler. turbo tamir oldu. şimdi sorularım şunlar ; eğer hergün kullanırsam ilk çalışmada ya da turbo devreye girdiğinde beyaz duman olmuyor, bir kaç gün kullanmadığım...
  9. R

Hangi Köpek Irkını Neden Tercih Edersiniz?

Birçok insan köpek seçiminde farklı ırklara yönelir. bunun altında birçok sebep olabilir. sizin tercihinizi belirleyen sebepleriniz nelerdir?

10. R

Sokak Hayvanları

bizim bekçi. :) şimdi 8 yaşında. süt içtiği zamanlardan bu yana beraberiz. 2 sene önce eşiyle bahçeden tünel kazıp kaçtıklarında, tavuğunu çalıp kaçtıkları bahanesiyle bir insan tarafından tüfekle eşi öldürüldü kendisi yaralı olarak geri dönmeyi başardı. sonra iyileşti. artık topallamıyor...

11. R

İptal Edilmeyen Sabit Hat Abonelikleri

bu arada aklıma geldi. ev telefonları için yıllar sonra kapanmış olsa dahi yasal faizi icra masrafı vs diye kapıya tebligatlar geliyo. kapattık zannedilen telefonlar eğer sadece konuşmaya kapatılmışsa konuşulmasa dahi icra geliyor yıllar sonra. sabit ödemeleri devam ediyormuş. . hiç...
  12. R

Mesaj Yazdığım Her Yerden Gelen Mesajlar

bi foruma yazsam arkasından oraya yazılan herşeyden haberdar ediliyorum. soruma cevap aldıktan sonra aynı başlıkta kendi aralarında yazışan insanların yazdıklarını sürekli mesaj var iletisiyle görmek istemiyorum. kaldırmanın bi yolu varmı.

13. R

Taşıt Vergisi

arkadaşlar çoğumuz biliyor olsak bile haberi olmayanları bilgilendirelim. 2004 te çıkan yasa ile artık araçlarımızda daha düşük taşıt vergisi ödenmesi mümkün.2004 ten beri fazla ödediyseniz geriye de alabiliyorsunuz.işlemler zor değil.herhangi bir sigortacıdan da bilgi alabilirsiniz. türkiye...
  14. R

Bugün Neden Mutsuzuz

bugün kendinizi nasıl hissediyorsunuz konulu başlıkta çoğumuzun (ben de dahil) genellikle mutsuz olduğunu okuyorum. bu başlıkta bunun nedenlerini ve çözüm yollarını paylaşalım mı?
  15. R

Toplum Dışı Hissettiğimiz Durumlar

arkadaşlar bu sitedeki insanların genellikle düzgün ve saygılı insanlar olduğunu görüyorum.bundan dolayı buralarda yazmak çok keyifli. benim sorunum yaşadığım topluma çok yabancı hissetmek.hep bir azınlığın parçasıymış gibi hissediyorum.nereye baksam ilkellik,cehalet..iki çift laf edeceğim...

16. R

Şef Seattle Bir Göz Atarmısınız ?

beni çok duygulandıran tarihten bir şahsiyeti tanıtmak istiyorum.. 1800 lü yıllarda bugünü anlatan cahil denen bir kızılderili şefinin sözleridir. her cümleyi lütfen atlamadan okuyun ve sizi en çok etkileyen sözleri belirtin ŞEF SEATTLE'IN MEKTUBA ÇEVRİLEN KONUŞMASI 1854 yılında ABD Başkanı...
  17. R

Sporda Fanatizm

spor dallarından özellikle futbolda daha elit sporcular,yöneticiler, medya ve seyirciler olması bir hayal mi?. .sosyokültürel seviyesi zaten çok ileri olmayan bazı kitleleri tahrik edenler yüzünden spor şiddetle birlikte anılır oldu..hızını alamayan bazıları futbol maçları olmadığı zamanlarda...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri