Arama sonuçlarınız

1. X

X-trail T30 4wd Işığı Yanıp Sönüyor

Usta sat bu arabayı kurtul 6 senedir illallah ettirdi bana yakında seninde başını ağrıtır orasını yaparsın başka yeri bozulur. Emin ol araç sahiplerinin yüzde 90 ından daha çok ilgilenirim aracımla ona rağmen bu şekilde durmadan başka biryeri bozuluyor. Hasarlı felan bir araba da değil full...

2. X

Beklediğimden pahalı çıktı. Sağolun.
  3. X

Teşekkür ederim soketlere bakıcam. Kaplinin fiyatı hakkında bilginiz var mı ? ABS ışığı yanmıyor. Ön tekerler biraz patiye kalınca 4WD yanıp sönmeye başlıyor 4 çeker modunda.

4. X

Soketi nerede bulunuyor? Çıkarıp temizlemeyi denerim. Aracım 5 yıldır bende daha önce hiç 4 çeker gerektirecek arazilere girmemiştim. Dolayısıyla 4 çeker sistemiyle hiç ilgilenmemekle beraber bozuk olacağını da düşünmemiştim. Çarşamba günü bi hevesle çıktığım arazide 20cm karda kaldım.
  5. X

Teşekkür ederim. Dün aracı yerden kaldırıp, tüm tekerleri boşa çıkarıp denedim. Arka tekerler çok az dönüyor ayağımla durdurabildim. Ayrıca 2wd auto lock farketmeksizin sürekli arka tekerlek çok hafif dönüyor gaza bastığımda. 4 çeker arızası bu araçların hastalığıymış

6. X

Öncelikle selamlar herkese foruma yeni katıldım. Hatam olursa kusuruma bakmayın. Genel olarak asfaltta kullanırım. Dün karda biraz eğlenmek için 2003 model aracımla yola çıktım. Çekiş sistemini "LOCK" konumuna aldığımda 4WD ışığı yanıp sönmeye başladı. Sebebi nedir bilen arkadaşlar yardımcı...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri