Arama sonuçlarınız

1. impeesa

Lada Niva - Türkiye Facebook Grubu

Lada Niva - Türkiye Bir hayli aktif ve faydalı bir grup, üye sayısı ve etkileşimi bakımından faydalı. Grupta satılık araç ve yedek parça bulunabiliyor. Buluşmalar yapılıyor. www.facebook.com/groups/TurkiyeNiva Linki --> Lada Niva - Türkiye

2. impeesa

Satılık KARAKAÇAN

3. impeesa

2 seyyah - 2 Lada Niva ve Bir Moğolistan Macerası

2 Maceraperest 2 Niva ile 24.000 km uzunluğunda 80 gün sürmesi planlanan bir maceraya atıldı. Konunun Ana Başlığı : http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=77332.0 Facebook Sayfaları ...

4. impeesa

2 Maceraperest 2 Lada Niva ve İzmirden Moğolistana

2 Maceraperest, 2 Lada Niva, İzmir’den Moğolistan’ın başkenti Ulanbator’a uzanan bir yolculuğa çıkıyor. 24,000km yol tepip güzel hikayelerini anlatmak için 80 gün sonra tekrar dönecekler. Bu geceyi Rize / Pazar da geçirmeyi planlayan ekip, yarın Sarp sınır kapısından çıkış yapacak...
  5. impeesa

İzmir - Moğolistan

2 kişi ve 2 Lada Niva 24.000 Kilometrelik bir serüvene hazırlanıyorlardı ve hazırlıklar tamamlandı, Seyyahlar çok kısa bir süre sonra yollarda olacaklar, yolunuz ve bahtınız açık olsun, güle güle dönün. http://www.izmirmongolia.com/

6. impeesa

Nasıl Bir Defender ?

Merhaba ahali, Uzun yıllardır var olan defender hastalığım depreşti, lakin bir kaç kez binmişliğimin dışında teknik olarak cahilliğim had safhada. Bazı başlıklarada göz attıktan sonra yazma gereği duydum. Sizden yardım isteyeceğim Önceleri uygun fiyatlı alıp komple toplarım desemde sanırım...

7. impeesa

Türkiye Off Road Şampiyonası 3. Ayak Yarışı

Türkiye Off Road Şampiyonası 3. Ayak Yarışı 18-19 Haziran 2011 tarihinde Ballıkpınar Köyü / Gölbaşı / Ankara'da Andoff tarafından organize edilecektir. Detaylı Bilgi için www.andoff.net
  8. impeesa

Satılık Keçi

Karakaçan 93 model. kilometre bana geldiğinde 4400 dü şu an 6200 ( 93 modelde kilometre sormak isteyenler için yazdım ) Yapılanlarıda kabaca buraya yazıyorum ve http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=56638.0 linkinden de görme şansınız var. 4 lastik OK 144 sıfır Taban sacı komple yeni...
  9. impeesa

Nivacılar için Keçilere Çıkartma

NivaTr ailesinin kullandığı Çıkartmalar 3 farklı ebat ve içten yapıştırmalı şekilde yeniden basıldı. İsteyenlerin özelden adres ve telefon bilgisi yazmaları halinde gönderilecektir. Kargo ücreti alıcıya aittir :)

10. impeesa

Karakaçan

http://www.dailymotion.com/video/xfw31g_karakacan-camurda_auto

11. impeesa

KARAKAÇAN

Tüm konuyu buraya taşıyamadım, Belki moderatörler yapabiliyordur. 93 Model 1700 Karbüratörlü Karakaçanıma yapılan tüm modifikasyonlar burada http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=56638.0
  12. impeesa

Satılık 235 x 75 x 15 Savero A/T + Jant

1 takım Savero A/T 235 x 75 x 15 lastik ve jant satılıktır. 1000 km yol yapmamıştır. 1400 liraya alındı. 1000 tlye verilecek. 2008 in 33. haftası tarihli

13. impeesa

Magellan Triton 2000'mi - Garmin Nüvi 500'mü?

Bu iki model arasında kararsız kaldım; Garmin Nüvi 500'mü Magellan Triton 2000'mi? Kafamı karıştıran maddeler şöyle: Nüvi 500'ün araç navigasyon kolaylığı ve BlueChart Deniz haritalarını desteklemesi Triton 2000'in ise raster harita kullanabilmesi (Google Earth'ü altık yapabilmesi)
  14. impeesa

Garmin Nüvi 500'mü - Magellan Triton 2000'mi?

Bu iki model arasında kararsız kaldım; Garmin Nüvi 500'mü Magellan Triton 2000'mi? Kafamı karıştıran maddeler şöyle: Nüvi 500'ün araç navigasyon kolaylığı ve BlueChart Deniz haritalarını desteklemesi Triton 2000'in ise raster harita kullanabilmesi (Google Earth'ü altık yapabilmesi)
  15. impeesa

Garmin Nüvi 500 - artıları eksileri genel fikirler

Garmin Nüvi 500 almayı düşünüyorum. Bu cihaza Karayolları haritası, Topografik Arazi haritası BlueChart Deniz haritası yüklenebiliyor. Birkaç sorum olacak; 1- Daha önce Nüvi 205 kullanıyordum, Topografik haritayı seçtiğimde hatalı çizilmiş olan köy yollarının yakınından dahi geçsem beni yolun...

16. impeesa

Satılık 94 Model 5 Kapı Vitara

Lada Niva, Freelander ve Suzukim var, birinin gitmesi gerekiyordu :( Arabam geçtiğimiz ay komple elden geçti, motorunda, yürüyeninde, şanzumanında, diferansiyelde kesinlikle sıkıntı yok. tüpün beyni yeni değişti, komple boyandı, taban çürükleri giderildi, tabanı ve zemini ziftlendi, döşeme ve...
  17. impeesa

Off-road Aracına CB Telsiz Tavsiyesi?

Arazide kullanmak için , arazi aracıma halk bandı bir telsiz almayı planlıyorum, bu alanda president ve midlant iyi sanırım. Fakat telsizcilik konusunda hiç bir bilgiye sahip olmadığımdan marka ve model tavsiyelerinize ihtiyacım olcak. Amaç kötü coğrafi koşullarda ve kötü hava şartlarında...
  18. impeesa

Karakaçanım :)

En nihayetinde bir Nivamız oldu, bir hayli görsel ve teknik yeniliklerle, farklılıklarla karşınızda olacağız. Planlama ve çizim aşamasındayız.

19. impeesa

İzcilik Gönüllüleri Derneği

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,470
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR