Arama sonuçlarınız

1. suzuki 96

3,5'' Yükseltme kiti almak istiyorum yardım lütfen

Slm Amerikada bulduğum 3,5'' yükseltme kitini almak istiyorum ama gümrük sıkıntısı olduğundan dolayı sipariş verip getirtemiyorum daha önce almış olanlar varsa nasıl aldıklarını ve türkiyeye gümrük vergisi vs vermeden nasıl getirtiklerini burdan paylaşırlarsa bende bulduğum kiti almak istiyorum...

2. suzuki 96

Sahibinden Satılık 1997 Model Grand Cherokee Limited

Aracımı acil ihtiyaçtan dolayı satıyorum alanın yüzünü kara çıkartmayacak temizlikte bir araçtır bütün fonksiyonları faal olarak çalışmaktadır aracın bütün bakımları Ankara Şaşmaz Oto Sanayinde HMC Amerikan Garaj tarafından yapılmaktadır Bilenler oradan referans alabilirle resimlerini de burdan...
  3. suzuki 96

satılık 1997 model grand cherokee limited

Aracım satılıktır burdan araç satın almak isteyen site üyelerine duyrulur fiyat 23,500 tl pazarlık payı vardır

4. suzuki 96

Selam, Ben de Aranıza Yeni Katıldım

Slm arkadalar bende aranıza yeni katıldım derken aslında daha önce suzuki vitaram vardı ama satınca kendime yeni bir araç aldım 1993 model 5,2l grand cheroke ama benim araçla ilgili bir kaç sorunum var bunlar 1,Aracım ilk marşa basmada çalışmıyo 3-4 kere marsa bastıktan sonra çalışıyo 2,İlk...
  5. suzuki 96

Satılık Suzuki Vitara ve Off Road Malzemeleri

Sayın gezenbilir üyeleri 1996 model 2000 v6 otomotik vites suzuki vitarımı komple üzerindeki malzemelerle veya tek tek parçaları almak isteyenlerede ayrı olarak satabilirm.satmamın nedeni maddi imkanlar lütfen ciddi alıcı arkadaşlar arasınlar.Aracın resimlerini 1996 model suzuki yükseltme...

6. suzuki 96

Satılık 96 Model 2000 v6 Otomatik Vites Suzuki Vitara Vagon

yeni araç alacagımdan aracımı satıyorum ilgilenenler veya yapılı araç arayanlar bana aşağıdaki numaralardan ulaşabilirler irtibat tel:0542 451 08 57 iş tel:0368 271 53 00 özkan çetim sinop aracın resimleri aşagıdadır araç arazi şartlarına göre yapılmış ve ses tesisatıta koyulmuştur aracın...

7. suzuki 96

Ayna Mahruti Oranı Ne Olmalı ?..

slm gezenbilir üyeleri aracıma takmış olduğum 265*75*16 breghston mt marka lastiklere hangi oranda ayna mahruti takmam gerek bu konuda bilgisi olan arkadaşların bilgilerini paylaşmaları rica olunur saygılar
  8. suzuki 96

1996 Suzuki Vitara Yükseltme Modifikasyonu

model:1996 suzuki vitara motor:2000 v6 beygir gücü:136 slm arkadaşlar hakan ırıklı hocamla yapmış olduğum fikir alışverişinden sonra aracımı yükseltmeye karar verdim ve gereken malzemelerin ölçülerini nerden bulabileceğimi sordum hakan hocamda bana sitede teknik çizimlerin oldduğunu ve ordan...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri