Arama sonuçlarınız

1. outlaw06

Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu

Mesut Salih Gökhan abiler nerdesiniz:)))) 2 yıldır siteye ilk girişim:)

2. outlaw06

Ynt: Ankara Offroad Ve Outdoor Etkinlikleri Grubu Selam:)Beyler en güzel piknik off-road u nerde olur??? Mesut abinin incekteki peyzaj tükanında:)))bahçede mangal:) Salih abi yap bi organizasyon.Oğluma mangal sözüm var:)
  3. outlaw06

Ynt: Ankara Offroad Ve Outdoor Etkinlikleri Grubu Salih abi sen sattın ben aldım:(Tüh.Yinemi yalnızlık yinemi keder:)Oysa siteye Salih-Mesut abiler HADİ GİDELİM yazmaya girmiştim:) hayırlı uğurlu olsun abi, alan hayrını görsün.

4. outlaw06

Ynt: Ankara Offroad Ve Outdoor Etkinlikleri Grubu Abi hayırlı satışlar dilerim.Vay be canavar bakalım kime nasip olacak
  5. outlaw06

Ynt: Ankara Offroad Ve Outdoor Etkinlikleri Grubu Selam:))) Valla bende 15-20 gündür her sabah Hüseyin gazi bölgesine gidiyorum akşam ordan da eve.Büroya bile bazen 1-2 gün uğramadığım oluyor.Arada trabzona gittik geldik vesselam.Ama özledik dağı bayırı çayırı çamuru:)))Mesut , Salih beylere...

6. outlaw06

Ynt: Ankara Offroad Ve Outdoor Etkinlikleri Grubu nereye gidiyorsunuz kızlar bensiz:))) bak hele 4x4 ümüz yok bize haber de verilmiyor:) Gökhan senle ben ninek arabalarımıza binip göksu park a gidek>:)

7. outlaw06

Ynt: Ankara Offroad Ve Outdoor Etkinlikleri Grubu Yaw arkadaş herkeşmi yalancı:)dünden beri 3 tane forester baktım olamaz.nbe deseler tersi çıkıyor.en son bugün bir öğretmene konuşması, beyefendiliği, yaklaşımıneticesi çok güvendim.şaşmazda buluştuk ustasıda arabayı methetti.Allah var araç çok...
  8. outlaw06

Jeep Grand Cherokee 4.7 Oto Gazla Yakıt Sarfiyatı Nedir?

Ynt: Jeep Grand Cherokee 4.7 Oto Gazla Yakıt Sarfiyatı Nedir? Valla yine dengem alt üst oldu.FABRİKA DİYORKİ BENİM ARACIM 100 KM DE 22,5 LTR BENZİN YAKAR (BU GAZDA 24-26 LTR ARASIDIR) DAHA HALA BURAYA 17 LTR YAKTI YAZAN VAR.KIS MEMEYİ 10 LTR YEDE DÜŞER AMA ARABA GİTMEZ VS VS VS.NEYSE BU SAYFAYA...
  9. outlaw06

Ynt: Ankara Offroad Ve Outdoor Etkinlikleri Grubu İyi ben istanbula gideyim.Sevenleri ayırmak olmaz:)

10. outlaw06

Ynt: Jeep Grand Cherokee 4.7 Oto Gazla Yakıt Sarfiyatı Nedir? Motorun sesinden vitesin yükseleceğini anladığınız anda ayağınızı gazdan biraz çekince şanzuman spor modu algılamasını (performans kullanım algılamasını) bırakarak direk normal sürüş pozisyonu algılar ve vitesi yükseltir.kastettiğim...

11. outlaw06

Ynt: Ankara Offroad Ve Outdoor Etkinlikleri Grubu Başında durup vıdıvıdı yapsam? :)))
  12. outlaw06

Ynt: Ankara Offroad Ve Outdoor Etkinlikleri Grubu Yolun açık işin kolay olsun.Her zaman gezilir.Önce iş..

13. outlaw06

Ynt: Ankara Offroad Ve Outdoor Etkinlikleri Grubu Selim hocam şimdi okudum özeli.Fiyat yazarsanız sevinirim.Makul gelirse hala Rav4 düşünüyorum.Hatta bu akşam istanbula gitme planımda vardı ama vazgeçmem gerekti.1-2 araç bakacaktım.Selamlar
  14. outlaw06

Ynt: Ankara Offroad Ve Outdoor Etkinlikleri Grubu Sen varya çok uyanıksın.Ama sana bir müjdem var.tatlıya ortak buldun:)cıtroen C3 aldım bitane.Ortağız:)))
  15. outlaw06

Ynt: Jeep Grand Cherokee 4.7 Oto Gazla Yakıt Sarfiyatı Nedir? Hocam çoluk çocuk varken kuşadasına gidiş geliş hava sıcakken 410 krş yaktım ortalama 110-130 arası.cruıse açmadım.ama mesela geçen tek başıma silifke-ankara gidiş dönüş full gaz yapıştırdım valla 170-190 hızla ortalama 550 civarı...

16. outlaw06

Ynt: Jeep Grand Cherokee 4.7 Oto Gazla Yakıt Sarfiyatı Nedir? Sn bberksan 4,7 bir V8 in yakıtının 20 litre yi geçmemesi gerektiğine inanmamanızla olmuyor işte:) Ben bu hesapları bindiğim her cherokee de çoook yaptım:) eşşekten düşene sor demişler afedersiniz:) Bakınız bir kere bu aracın fabrika...
  17. outlaw06

Ynt: Jeep Grand Cherokee 4.7 Oto Gazla Yakıt Sarfiyatı Nedir? Net güncel rakamlardır...Çok bakımlı temiz 2002 4,7 aracımla gaz 2,96 krş ken (aralığın sonu) lassa competus lastikle net ölçüm;ş.içi 850 krş civarı.(depo 2-3 kere fullenip tam bitirilerek ölçülmüştür.Bu arada ayda 1000 km yaparım ve...
  18. outlaw06

Ynt: Ankara Offroad Ve Outdoor Etkinlikleri Grubu Bu arada Selim bey Ve Ömer hocam V8 den sonra başka araba kesmez demişler.Evet bende v8 hastalık.Evde sesini duysam cama koşar bakarım.Ama inanın marka kompleksim yoktur.Sevsemde olmazsa olmazım değildir.İlerde yine alacam ama bu ara daha...

19. outlaw06

Ynt: Ankara Offroad Ve Outdoor Etkinlikleri Grubu Mesut Köseeeee, Salih abiiiiiii...abi varmı bu hafta bi hareket.Nerde hareket orda bereket! :) sert bi keşif yapsak...Bu arada 4x4 kiraya veren rent çi buldum.çokta uygun.ranger 90 tl:)))arazi aracım var yaniii:)
  20. outlaw06

Ynt: Ankara Offroad Ve Outdoor Etkinlikleri Grubu Abi gerçekten aslında en iyisi bunlar ama yer problemi var.Ve sarıop sarmalamadınmı acaip çabuk deforme olabiliyor.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri