Arama sonuçlarınız

1. H

Bf Goodrich At Ve Maxxis At Yardım...

vakit ayırıp yorum yazan , tecrübelerini paylaşan arkadaşlara teşekkürediyorum. Orjinal ebat ta kalmayı tercih ettim 195 80 15 general grabber at3 aldım .

2. H

215 75 15 ebatlarında bulabildiğim kumho road adventure at51 ve general grabber at3
  3. H

MAXXİSS AT 980 ilan veren firmaları aradım pandemiden dolayı lastik gelmediğini söylediler bf goodrich ko2 içinde 1050 tl vermek istemiyorum lastiklerin ağırlığıda düşündürmüyor değil vitara jlx 3k minnak bir araç 195 80 15 ebatlarında lassa competus at2 , hankook dynapro at-m rf10...

4. H

cevabınız için teşekkürler . 15 jant için 205/70 R15 96H 235/75 R15 109H XL ebat harici maalesef yok
  5. H

Günlerdir okuyorum karar veremedim 1998 vitara jlx 3k aracıma 215 75 15 lastik takmak istiyorum offroad yapmam , ben avcıyım ava giderim dağ tepe illaki girerim ama daha çok asfaltta giderim çamurda karda kalmasın tarlada saplanmasın yeter şuan aracımda otomobil lastiği var ilk sahibi bayandan...

6. H

Akü Şarj Cihazı

Ynt: Akü Şarj Cihazı paylaşım ve bilgilendirme için teşekkürler Ben Black&Decker BDV090 aldım işimi fazlasıyla görüyor fiyatının çok üstünde bir ürün

7. H

Akü Şarj Cihazı

Ynt: Akü Şarj Cihazı teşekkürler...
  8. H

Köpek Taşıma Sepeti

Ynt: Köpek Taşıma Sepeti Cemal bey çok güzel olmuş paylaşım için teşekkürler... Trafik mevzuatı açısından bu sepetin bir sıkıntısı varmı bu sepeti ruhsata işli çeki demiri olmadan kullanabiliyormuyuz....
  9. H

Magellan Türkiye TOPO Haritası İmi Formatında

Ynt: Magellan Türkiye Topo Haritası İmi Formatında Paylaşım için teşekkürler....

10. H

1993 pajero Ön tekerleklerdeki LOCK yardım

Ynt: 1993 pajero Ön tekerleklerdeki LOCK yardım çok teşekkürederim daha önce lada niva ve captivam vardı ama böyle bir şey yoktu o yüzden çekimser kaldım... peki bu pajeroda diferansiyel kilidi varmı varsa nasıl anlarım...

11. H

Akü Şarj Cihazı

Ynt: Akü Şarj Cihazı Paylaşım için teşekkürler... Bugunlerde banada böyle bir cihaz lazım siz c3 almışsınız bende c3mü c7mi alsam kararsız kaldım... mevsimlik aracımı garajda 6 ay yatacak geçen yıl kullanmasamda fazla çalıştırmamıştım akü zayıflamıştı bu yıl sıkıntı olmasın istedim üstelik...

12. H

Land Rover Defender 110 El Kitapları

Ynt: Land Rover Defender 110 El Kitapları Reha Bey Verdiğiniz eşsiz bilgiler için teşekkürler...
  13. H

Römork Karavan Yapmak İstiyorum

Ynt: Römork Karavan Yapmak İstiyorum
  14. H

Tüfekmi-PomPalımı Kararsız Kaldım Lütfen Yardımcı Olun...

Ynt: Tüfekmi-PomPalımı Kararsız Kaldım Lütfen Yardımcı Olun... Bu yazı birden fazla forum sitesinde var hiçbirisi asıl kaynağı belirtmemiş...Asıl kaynağa ulaşamadığım için bende yazamadım...

15. H

Tüfekmi-PomPalımı Kararsız Kaldım Lütfen Yardımcı Olun...

Ynt: Tüfekmi-PomPalımı Kararsız Kaldım Lütfen Yardımcı Olun... A) YARI OTOMATİK ( SEMİ AUTOMATİC): Şu an ülkemizde kullanılan en yaygın av tüfeğidir. Kanun gereği takoz kullanıp 2+1 fişekle çalışması gerekirken genelde bu yasağa uyulmamakta, atım adedinin fazla olması nedeniyle tercih...
  16. H

Römork Karavan Yapmak İstiyorum

Ynt: Römork Karavan Yapmak İstiyorum

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto