Arama sonuçlarınız

1. Y

İveco Daily 2005 , 15 M3 Dönüşümü

Alıntı Çok güzel olmuş, güzel gezilerde kullanmanız dileğiyle. Aracın ağırlığı toplamda ne kadar oldu? 3340 kg oldu .racın tescilini motokaravan olarak yaptırdınız mı? evet ruhsat m1 motoravan olarak değişti . sakıncası yoksa, bir de maliyetleri paylaşabilirmisiniz? arac hariç 29 bin tl...

2. Y

çok teşekkür ederim arkadaşlar . kemal bey hem yapıştırma hemde vidalama yaptım . nede olsa hareketli obje . böylelikle araç içinde gevşeme ,gıcırtı oynamlarıda engellemiş oluyoruz . zira karavancıların en buyuk sorundarından biride bu . bir süre sonra karavan içinin kendini salması ve...

3. Y

ilhan bey mehmet bey çok teşekkür ederim .sevgiyle çalışınca oluyor . selamlar.

4. Y

çok teşekkür ederim yücel bey melih bey selamlar . fotoğraflı anlatıma devam . 30 litre termosifon raflı gardolabın altına monte edildi tesisata bağlandı . çelik kasamız monte edildi . elektirik tesisatı ve güneş panelleri aktif hale getirildi . kumaşlar tercih edildi dikildi . klima...
  5. Y

sayın çakıcı duvarların eğimleri milimetrik değiştiği için boşluklar oluşabiliyor . dikey panelleri uygulanacak zeminin tam üzerine göre sıfır öpüşme ile alıştırarak uyguladım . iyi bayramlar .
  6. Y

teşekkür ederim mehmet abi .iyi bayramlar .selamlar .

7. Y

çok ilginç bir ürün . birçok alanda kullanılabiliyor . Ultra Ever Dry Türkiye https://www.facebook.com/video.php?v=436144546460934&set=vb.100001961778022&type=2&theater http://www.ultraeverdryturkiye.com/

8. Y

kesimlerini yaptığım parçaları yerlerine alıştırdıktan sonra önce 125 sonra 400 nıumara zımpara ile üzerlerinden geçip 3 kat dolgu verniğini atıyorum . zira araç içinde uygulama yapıldıktan sonra birçok köşe ve noktaya el veya makine girmiyor zımparalamak için . çekmecelerin altına 8 mm...
  9. Y

teşekkür ederim arkadaşlar . mutfağımız şekilleniyor .
  10. Y

eğer ham kontra üzerinde çalışıyorsanız işin %30 u zımpara :) bayramın ikinci günü kazdağlarına mıhlı çayının yanına hasanaki nin yerine kapm atıyoruz .hasanboğuldu ve çevre köyleri gezeceğiz . bayramda aylak olan kampçı karavancı dostları bekleriz .

11. Y

Yeni yapacağımız HEROES karavan

Ynt: Yeni Yapacağımız Heroes Karavan

12. Y

bende merak etmiyorum değil hani . bahsi geçen elektirikli wc üstteki fotoğraflarda gördüğünüz üzere kolozetin altında pervaneli ögütücülü bir motor var tuvalette eyleminizi gerçekleştirdikten sonra elektirikli motoru çalıştıran bir kumanda düğmesi var . bu wc nin yanına bağlanıyor ve...
  13. Y

kemal bey burada yayımlamadan önce başlamıştı çalışmlarım o yüzden biraz stok fotoğrafım oluştu sırasıyla yayımlamaya çalışıyorum.ama işin totali 2.5 aydan fazla süreceği kesin .umarım kendi karavanını yapmak isteyenlere bir nebze işık tutmuş olurum . turgut bey bu elektirikli motorlu...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri