Arama sonuçlarınız

1. C

Potansiyel Motokaravan'cı Adayı

bursa karavana da uğrayın derim güzel işler yapıyor.ayrıca Modakaravan ve <dolly de alternatif olarak değerlendirilebilir. Dolphin den uzak durun derim

2. C

Bir Karavan Yapım Hikayesi

görmeden aracın bitmiş olduğuna inanmayın teslim aldıktan sonrada o kadar saçma sapan sorunlar çıkıyorki....1 sene sonra teslim alıp ,1 senede toparlamak için uğraştıktan sonra lanet olsun deyip maliyetine satış için yardım istediğim firma pişkinlikte sınır tanımayıp araçtan 6-7 bin tl kazanç...
  3. C

Motokaravana Çevirme İşlemi İçin Firma Tavsiyesi

Bunun sırla alakası yok sorduğunuz sorunun mantığı yanlış ucu o kadar açıkki .....hangi donanım için fiyat istiyorsunuz verilen fiyatın anlamlı olması için tüm ekipman detayininda paylaşılması lazim misal 110x55 cm pedi orjinal cam kullanırsanız tanesi yaklaşık 1750 tl yerli sürgülü cam...

4. C

genelde üretici firmalar fiyatların paylaşılması telkininde bulunuyorlar....ancak turkiyede birbirine benzer donanıma sanıp 2 arac bulmanız zor dolayısıyla tercih edilen donanıma gore toplam maliyet çok degisken olacaktır.piyasada sabit donanımlı araçlar 28000 tl ile 100 000tl arasında masraf...
  5. C

Eltesan Mobil Karavan Üretimine Başlıyor

Ynt: Eltasan Mobil Karavan Üretimine Başlıyor Dag fare dogurdu avtupadaki sifir karavan fiyatlarina paralel fiyat uygulamasina gitmisler gumruk birligine bagli olarak srbest arac dolasimi baslayicaya kadar karavanseverlerin uygun fiyatli karavan sahibi olmalari hayal...

6. C

Eltesan Mobil Karavan Üretimine Başlıyor

Ynt: Eltasan Mobil Karavan Üretimine Başlıyor Vango camper olarak web ortaminda boy gostermeye basladi

7. C

Motokaravan Zorunlu Trafik Sigortası

Ynt: Motokaravan Zorunlu Trafik Sigortası HDI sigorta 1500 TL civarinda idi 2 hafta once
  8. C

Ynt: Motokaravana Çevirme İşlemi İçin Firma Tavsiyesi karavan için ayırdığınız bütçe önemli Bursa da İMAJ,VİYA ve BURSA karavan var DOLPHİNE göre + 15000 TL bütçe ayırmanız gerekir. nisbeten daha iyi sonuç alabilirsiniz. ancak dolphinde yapılacak işi başından en ince ayrıntısına kadar...
  9. C

Türkar 4x4 Karavan %100 Yerli Üretim Bence Deneyin...

Ynt: Türkar 4x4 Karavan %100 Yerli Üretim Bence Deneyin... hayırlı olsun ÖTV durumuna dikkat edin lütfen....Araç ruhsatı motokaravan yerine kamyon olarak çıkabilir....

10. C

Motokaravan Zorunlu Trafik Sigortası

Ynt: Motokaravan Zorunlu Trafik Sigortası emeğinize sağlık

11. C

Kendi Karavanını Yapanlar; 2008 15m3 Jumper (atiladi)

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; 2008 15m3 Jumper (atiladi) elinize sağlık 220 v şarj cihazı olarak ne kullanıyorsunuz?
  12. C

Karavanımı Teslim Aldım

Ynt: Karavanımı Teslim Aldım hayırlı olsun keyifli gezilerde kulanmanızı dilerim

13. C

Ben De Karavan İcin İlk Adimi Attim

Ynt: Ben De Karavan İcin İlk Adimi Attim hayırlı olsun
  14. C

Transit Karavan Dönüşümü Yorumlarınız

Ynt: Transit Karavan Dönüşümü Yorumlarınız Hayırlı olsun en kısa zamanda keyifli seyahatlerde kullanmanızı dilerim...Yatak eni şartları zorlayarak 130 cmye çıkarılırsa daha kullanışlı olur gibime geliyor
  15. C

Uzun Araştırmalardan Sonra Moda Karavan; Sakın!

Ynt: Uzun Araştırmalardan Sonra Moda Karavanda Karar Kıldım.. hayırlı olsun en kısa zamanda keyifli seyahatlerde kullanmanız dileğiyle....

16. C

Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım En objektif değerlendirmeyi Alpaslan Bey Yapmış her aracı kendi özelinde değerlendirmek lazım Geçen yıl bir yakınım yaptırdığı karavanda sadece S4 orjinal camlar için 6000 TL civarında maliyet ile karşı karşıya kaldi. üstelik...
  17. C

İveco Daily 2005 , 15 M3 Dönüşümü

geçmiş olsun ....bu toplum ne ara bu kadar yozlaştı ...Ahilik gibi bir kültürle yoğrulan esnaf ne zamandan beri değerlerinden uzaklaşıp ahlaksızlaştı anlamakta zorluk çekiyorum. Sektörde bilinen ve sürekli iş yapan yaklaşık 10 civarında üretici var ve ne yazıkki 2-3 tanesi dışında diğerleri...
  18. C

Saly'ye 4.25 Karavan Yaptırıyorum

Ynt: Saly'ye 4.25 Karavan Yaptırıyorum hayırlı olsun en kısa zamanda keyifli gezilerde kullanmanızı dilerim....

19. C

Kendi Karavanını Kendi Yapanlar Dukato

Ynt: Kendi Karavanını Kendi Yapanlar Dukato Emin olmamakla birlikte proje onaylandıktan sonra araç dönüşümünün 1 ay içinde tamamlanıp TUV muayenesinden geçerek ruhsat işlemlerinin tamamlanması gerekiyor
  20. C

Kendi Karavanını Kendi Yapanlar Dukato

Ynt: Kendi Karavanını Kendi Yapanlar Dukato Bildiğim kadarıyla araç üzerinde değişiklik yapıp TSE onayından geçirdikten sonra başka tadilat yapılamıyor . Dolayısıyla eğer araç çift kabinden dönüştürülmüş ise öncelikle projenizi onaylatıp sonrasında dönüşümü gerçekleştirmekte fayda var bu...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri