Arama sonuçlarınız

1. Y

Anıtkabir Ziyareti Geleneksel Olsun

Arkadaşlar merhaba, En son 2010 yılında gerçekleştirilen ve son derece faydalı, eğlenceli, renkli geçen Ankara ve Anıtkabir ziyaretinin yeniden düzenlenmesi gerektiği arzusundayım, benim gibi gelenek devam etsin diyen arkadaşların konuya ilgili davranmasını umuyorum.

2. Y

Bu Araç Nasıldır?

Merhaba Arkadaşlar, Aşağıdaki linkini verdiğim araç ile ilgileniyorum, station vagon binek aracımla takas teklif edeceğim, teriosu forumlardan biraz araştırdım ama galericilerede pek güvenim yok, özellikle dikkat etmem gerek yerler nelerdir, sizce araç fiyatı uygunmudur...
  3. Y

bu araç nasıl sizce...

Arkadaşlar merhaba, Aşağıdaki araç baya bir yenilemeden geçmiş, silindir kapak filan değişmiş aracı almayı düşünürsem acaba son sahibimi olurum sizce nasıl bir araçtır, ayrıca otomatik oluşuda yakıt ve olası arızalar hakkında düşündürüyor beni, tavsiyelerinizi rica ediyorum...

4. Y

bu araç nasıl?

Arkadaşlar merhaba, bu ilan hakkındaki görüşlerinizi rica ederim, aracın boyasız olduğu söyleniyor bu fiyata alınırmı sizce, http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-daihatsu-emsalsiz-boyasiz-hatasiz-sifir-masraf-4x4-klimali-lpg-li-feroze-92421602/detay/ Teşekkürler.
  5. Y

Yeşil Almus'um

6. Y

Cumhuriyet Bayramı Gezenbilir İstanbul Korteji Fotoğrafları (29 Ekim 2010)

Hep beraber nice Cumhuriyet bayramlarına !!!!

7. Y

Geleneksel 3. Gezenbilir Anıtkabir Ziyareti (06 Şubat 2010)

Gİttik, gördük, geldik ;) Çok zevkli bir etkinlik oldu, bizede bu organizasyonda emeği geçen bütün arkadaşlara tesekur etmek lazım oldu.Ama ayrıca özellikle Zerrin arkadaşımızın bizi eniyi şekilde ağırlamak adına gösterdiği üstün performansı için ayrıca teşekkürü kendi adıma etmek istiyorum ve...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri